ВУЛИЧНІ РОЗПАШНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ - ВАРІАНТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Як правило, власники приватних ділянок вирішують встановити розпашні ворота тоді, коли монтування консольної брами неможливо. Традиційність та лаконічність надають змогу даному типу виїзної конструкції мати хоча й невелику, але постійну популярність на ринку. Ми пропонуємо безліч сучасних дизайнів двостулкових брам з різними варіантами зашиття полотна. Купити металеві ворота, ціна яких розумна та вигідна, можна тільки у нас!

Цікаво знати:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

В’ЇЗНІ ВОРОТА У ДВІР – КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ

Двостулкові брами збираються з декількох частин – стійок або жорсткого замкнутого контуру, несучих рам та облицювання. За основу для виготовлення таких конструкцій використовується профільна труба, котра проходить безліч обробок. Головним етапом перед фарбуванням є цинкування матеріалу, щоб захистити його від можливого окислення.

Розпашні ворота у двір відрізняються від розсувних простою конструкцією та швидкою установкою, низькою ціною та безмежністю стилістичних рішень. Але вони також мають свої недоліки – на відміну від відкатних брам, потребують додаткового місця для відкриття та постійного технічного обслуговування.

СТАЛЕВІ ВУЛИЧНІ ВОРОТА – ВАРІАНТИ ОБЛИЦЮВАННЯ

Сьогодні безліч виробників пропонують найрізноманітніші дизайнерські рішення. Як виглядатиме виїзна брама, залежить лише від замовника. В якості зашиття може використовуватись різний матеріал: деревина (спеціально підготовлена), профнастил з полімерним покриттям або сендвіч-панелі.  Останній варіант відмінно підійде тим, у кого встановлена або буде монтуватись гаражна секційна брама. Хвіртка виконується у тому ж самому оформленні, що й вулична конструкція. Таким чином відбувається комплексне облаштування приватної території.

Ми надаємо актуальний прайс індивідуального виготовлення воріт на замовлення з окремим входом для власників будинку та їх гостей.

Виріб

Розмір, мм

Зашивка

Ціна, грн

Ворота

3000х2000

Сендвіч-панель

24902

3500х2000

27025

4000х2000

29147

Хвіртка

1000х2000

10026

1100х2000

16245

1200х1000

16918

Ворота

3000х2000

Профнастил з 1 сторони

15118

3500х2000

15701

4000х2000

16283

Хвіртка

1000х2000

6914

Ворота

3000х2000

Профнастил з 2 сторін

30236

3500х2000

31402

4000х2000

31566

Хвіртка

1000х2000

7314


 ВУЛИЧНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ ПАНЕЛЕЙ – НАДІЙНІСТЬ ТА СУЧАСНІСТЬ

Секційне облицювання вуличних конструкцій надає змогу привабливо та незвичайно облаштувати заїзд. Стулки брами з утепленням виконують з панелей, що мають замкнутий контур. Всі щілини надійно перекриті гумовими ущільнювачами. Як правило, виробники використовують панелі з пінополіуретановим екологічним наповнювачем, а їх товщина складає 40 мм. Цього достатньо, щоб стулка була стійкою до деформації та пошкоджень, оскільки секції виготовлені з оцинкованих листів металу. 

Перевага такого облицювання полягає у можливості використання «сендвічів» з різними фактурами. До того ж, для них пропонується фарбування у будь-якому відтінку RAL.

НЕДОРОГІ ВИЇЗНІ ВОРОТА – БЕЗПРОГРАШНИЙ ВАРІАНТ

Бюджетними конструкціями вважаються брами з профнастилу, оскільки таке облицювання є найвигіднішім. Каркас також виготовлений з міцної сталевої труби, а стулки зашиті оцинкованими листами з полімерним покриттям. За бажанням полотно декорується кованими елементами, які придають конструкції більшої привабливості.

Варто відзначити, що такий варіант не є довговічним, оскільки максимальна товщина профнастилу становить 0,45 мм, а полімерна фарба не стійка до пошкоджень. Сьогодні виробниками надається широкий асортимент забарвлень на будь-який смак – від звичайних кольорів RAL до облицювання під дерево.

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА У ДВІР – СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КЕРУВАННЯ

Набагато легше експлуатувати виїзну систему, якщо вона оснащена новітнім електричним приводом. На нашому сайті ви маєте змогу обрати прилад від будь-якого виробника, але ми радимо звернути увагу на продукцію від італійських компаній. Автоматика для розпашних воріт від світових брендів FAAC, NICE та CAME відмінно виконує свої функції. Вона забезпечує плавне та швидке відчинення проїзду за допомогою дистанційного пульта.

Слід встановити привід на браму, тому як він:

  • Робить використання конструкції легшим та приємнішим;
  • Дозволяє обладнати виїзну систему фотоелементами та лампою оповіщення, які гарантують вищий рівень безпеки;
  • Подовжує термін функціонування рухомих механізмів в декілька разів.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве


ЯК ЗАМОВИТИ ВОРОТА З ПРОФНАСТИЛУ АБО З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

З ХВІРТКОЮ В УКРАЇНІ?

Багато років ми надаємо змогу українським клієнтам купити браму найвищої якості у бажаному оформленні. Наші менеджери завжди готові надати повну консультацію та розрахувати вартість конструкції. Необхідно відправити запит в онлайн-режимі або зателефонувати: +38 (050) 441-21-75 чи +38 (067) 693-70-77. Для кожного клієнта надаються такі послуги як:

  • Безкоштовний виїзд фахівця;
  • Швидка доставка у будь-яку точку країни;
  • Монтажні роботи від кваліфікованих бригад;
  • Обслуговування по гарантії.

Радимо відвідати офіційний офіс «ВОРОТА 24 Україна» - в ньому представлені стенди з дизайнами «сендвічів» та палітра доступних кольорів. У демонстраційній залі також розташовані приклади сталевих брам та іншої продукції з каталогу на сайті. Відвідайте шоу-рум у своєму місті: Одеса, Київ, Харків, Івано-Франківськ, Дніпро, Львів. На кожного гостя чекає приємна консультація та вигідна пропозиція зі знижкою!

Нет комментариев
Добавить комментарий