Сфера застосування виробничих брам дуже велика. Їх використовують на великих підприємствах, таких як склади, автомийки, СТО, пожежні депо, супермаркети та ін. Зазвичай вимоги до спеціалізованих в’їзних систем набагато вищі, ніж до гаражних брам. Так, насправді, промислові ворота міцніші та витриваліші, вони здатні витримувати значні навантаження та призначені для інтенсивного використання. Вони бувають декількох видів, які різняться за своїми технічними характеристиками, тому конструкцію слід підбирати відповідно до особливостей того чи іншого об’єкта.
Читайте також:
- Відкатні вуличні брами WISNIOWSKI PI200 — відмінне рішення для облаштування виробничих території
- Гаражні та промислові секційні ворота КРУЖИК
- Конструкції для перекриття заїзду, що підходять для автомийки
ЯКІ БУВАЮТЬ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА?
Існують різні типи брам, що призначені для виробничого використання, а саме:
- секційно-підйомні;
- складні;
- розпашні;
- відкатні;
- ролові.
Всі в’їзні системи мають свої особливості та переваги. Вони різні за конструкційними параметрами та типами монтажу, відрізняються робочим потенціалом тощо. На сьогодні особливо популярні декілька видів, тож розглянемо їх більш детально.
ШВИДКІСНІ ВОРОТА НА ЗАВОД РУЛОННОГО ТИПУ
Дані компактні системи являються одними з найпоширеніших конструкцій для перекриття прорізів у термінальних комплексах чи складських приміщеннях. Вони підіймаються зі швидкістю 2,5 м/с, тому стають відмінним рішенням для облаштування підприємств із великим вантажообігом. До того ж, сучасні конструкції даного типу здатні до автовідновлення. Тобто, у разі неспрацьовування автоматичного підняття, достатньо буде просто зсунути полотно вгору до упору та опустити знову.
ПІДЙОМНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА
Дані системи добре підходять для об’єктів виробничої діяльності, де необхідно зберегти тепло в приміщенні. Брами з вертикальним підйомом можуть бути оснащені суцільною стулкою або полотном із сендвіч-панелей з теплоізоляційними властивостями.
Перший варіант — це системи, що підіймаються вгору та встановлюються вздовж притолоки. Їхні напрямі за необхідністю можуть доповнюватися підігрівом та ізолюючими елементами, що дозволяє знизити кількість «містків холоду» до мінімуму.
У разі, якщо встановити таку браму немає можливості, використовують секційні ворота. Вони складаються з пінонаповненних сендвіч-панелей, показник теплозбереження яких порівнюють зі стіною в 4 цегли. При встановлені у великі просвіти, вага яких значно збільшується, брами оснащуються посиленими торсіонними пружинами, а внутрішньовальні приводи замінюються на більш потужні — стельові, бічні чи осьові.
ВОРОТА ДЛЯ АНГАРА
Для перекриття дуже великих прорізів використовують системи зсувного чи складного типу. Відкатні брами легко зсуваються в бік і встановлюються вздовж стіни. Інші конструкції відкриваються за принципом міського транспорту у вигляді «гармошки». Обидва види брам можуть бути виконані як в одно-, так і в двостулковому варіанті.
ВОРОТА НА СКЛАД
Промислові брами панорамного типу стають все більш популярними. Завдяки сучасним технологіям виробництва, вони можуть бути заскленні до 90% від загальної площі. Протиударне скло, міцні алюмінієві профілі та механіка з посиленим ресурсом дозволяє виготовляти брами високої якості з інтенсивністю використання до ста тисяч циклів.
ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ
ЯК ЗАМОВИТИ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА В УКРАЇНІ?
Щоб подати заявку на виготовлення виробничої брами, достатньо заповнити спеціальну форму на сайті або зателефонувати за номером: +38 (050) 4412175; +38 (067) 6937077. Менеджер компанії допоможе у виборі необхідної моделі та комплектації, надасть консультацію й розрахує вартість замовлення.
Філії компанії розташовані в різних регіонах України. Завітавши до одного з виставкових салонів «ВОРОТА 24», ви зможете ознайомитися зі зразками продукції різних європейських виробників та зробити правильний вибір.