ОБИРАЄМО ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА НА СКЛАД, ЗАВОД І В АНГАР

Сфера застосування виробничих брам дуже велика. Їх використовують на великих підприємствах, таких як склади, автомийки, СТО, пожежні депо, супермаркети та ін. Зазвичай вимоги до спеціалізованих в’їзних систем набагато вищі, ніж до гаражних брам. Так, насправді, промислові ворота міцніші та витриваліші, вони здатні витримувати значні навантаження та призначені для інтенсивного використання. Вони бувають декількох видів, які різняться за своїми технічними характеристиками, тому конструкцію слід підбирати відповідно до особливостей того чи іншого об’єкта.

Promislovi vorota

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ЯКІ БУВАЮТЬ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА?

Існують різні типи брам, що призначені для виробничого використання, а саме:

  • секційно-підйомні;
  • складні;
  • розпашні;
  • відкатні;
  • ролові.

Всі в’їзні системи мають свої особливості та переваги. Вони різні за конструкційними параметрами та типами монтажу, відрізняються робочим потенціалом тощо. На сьогодні особливо популярні декілька видів, тож розглянемо їх більш детально.

Vorota dlya angara

ШВИДКІСНІ ВОРОТА НА ЗАВОД РУЛОННОГО ТИПУ

Дані компактні системи являються одними з найпоширеніших конструкцій для перекриття прорізів у термінальних комплексах чи складських приміщеннях. Вони підіймаються зі швидкістю 2,5 м/с, тому стають відмінним рішенням для облаштування підприємств із великим вантажообігом. До того ж, сучасні конструкції даного типу здатні до автовідновлення. Тобто, у разі неспрацьовування автоматичного підняття, достатньо буде просто зсунути полотно вгору до упору та опустити знову.

Sekcijni promislovi vorota

ПІДЙОМНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА

Дані системи добре підходять для об’єктів виробничої діяльності, де необхідно зберегти тепло в приміщенні. Брами з вертикальним підйомом можуть бути оснащені суцільною стулкою або полотном із сендвіч-панелей з теплоізоляційними властивостями.

Перший варіант — це системи, що підіймаються вгору та встановлюються вздовж притолоки. Їхні напрямі за необхідністю можуть доповнюватися підігрівом та ізолюючими елементами, що дозволяє знизити кількість «містків холоду» до мінімуму.

kupit-vorota-po-skidke

У разі, якщо встановити таку браму немає можливості, використовують секційні ворота. Вони складаються з пінонаповненних сендвіч-панелей, показник теплозбереження яких порівнюють зі стіною в 4 цегли. При встановлені у великі просвіти, вага яких значно збільшується, брами оснащуються посиленими торсіонними пружинами, а внутрішньовальні приводи замінюються на більш потужні — стельові, бічні чи осьові.

Vorota na zavod

ВОРОТА ДЛЯ АНГАРА

Для перекриття дуже великих прорізів використовують системи зсувного чи складного типу. Відкатні брами легко зсуваються в бік і встановлюються вздовж стіни. Інші конструкції відкриваються за принципом міського транспорту у вигляді «гармошки». Обидва види брам можуть бути виконані як в одно-, так і в двостулковому варіанті.

Vorota garmoshka

ВОРОТА НА СКЛАД

Промислові брами панорамного типу стають все більш популярними. Завдяки сучасним технологіям виробництва, вони можуть бути заскленні до 90% від загальної площі. Протиударне скло, міцні алюмінієві профілі та механіка з посиленим ресурсом дозволяє виготовляти брами високої якості з інтенсивністю використання до ста тисяч циклів.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА В УКРАЇНІ?

Щоб подати заявку на виготовлення виробничої брами, достатньо заповнити спеціальну форму на сайті або зателефонувати за номером: +38 (050) 4412175; +38 (067) 6937077. Менеджер компанії допоможе у виборі необхідної моделі та комплектації, надасть консультацію й розрахує вартість замовлення.

Філії компанії розташовані в різних регіонах України. Завітавши до одного з виставкових салонів «ВОРОТА 24», ви зможете ознайомитися зі зразками продукції різних європейських виробників та зробити правильний вибір.

Нет комментариев
Добавить комментарий