ГАРАЖНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ: ЯКІ ВИРОБНИКИ ЇХ ПРОПОНУЮТЬ ТА ЧИ ВПЛИВАЮТЬ ВРІЗНІ ДВЕРІ НА ОСТАТОЧНУ ВАРТІСТЬ БРАМИ

Сучасним рішенням для оснащення паркувального приміщення являються автоматичні секційні ворота. Конструкція, що складається зі сталевих пінонаповнених панелей, добре зберігає тепло, не займає додаткового простору, надійна та довговічна. Однак, незважаючи на всі ці переваги, відсутність додаткового входу в гараж може негативно вплинути на тривалість терміну експлуатації системи. Багаторазове відкривання створює додаткове навантаження на електричний привід, що пришвидшує знос та псування механізму. В такому випадку доцільним буде встановити врізну хвіртку саме в підйомне секційне полотно.

garazhnі vorota z xvіrtkoyu

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ЧИ ВСІ ВИРОБНИКИ ВОРІТ ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ ПРОПОНУЮТЬ УСТАНОВКУ ДОДАТКОВИХ ДВЕРЕЙ?

Однозначно відповісти на це питання неможливо — і так, і ні. Більшість підприємств, що виготовляють брами даного типу, за бажанням замовника оснащують систему хвірткою, але в залежності від моделі - не всі секційні конструкції можуть мати таку модернізацію. Так, наприклад:

Білоруський завод Алютех пропонує три варіанти для оснащення конструкцій. Виходячи з ширини в’їзної системи, калитки можуть мати стандартний, низький чи плоский поріг. Всі вони комплектуються вмонтованим датчиком положення дверей, козирком, лінійним доводчиком, спеціальним уловлювачем та металевими ручками.

garazhnі vorota  z vrіznoyu xvіrtkoyu

Таку опцію пропонує й чеський виробник Doorhan. Підйомні ворота з хвірткою в базовому варіанті оснащуються врізним замком, доводчиком та ручкою. Для підвищення функціональності можна придбати «датчик відчинених дверей», що не дозволить піднятися полотну при відкритій калитці.

Литовські брами від ТМ Ryterna також можна замовити з таким доповненням. Хвіртка в обрамленні алюмінієвого профілю з наличником оснащується ущільнювачем, накладкою, замком з ручкою та лінійним доводчиком.

garazhnі vorota  z vrіznoyu xvіrtkoyu

На вибір є декілька видів порогів.

А ось польський бренд Вішньовські таку модернізацію здійснює не на всі моделі. Теплі ворота Wisniowski UniTherm і PRIME, що являються ексклюзивними, не можуть мати додаткового входу. Вони виготовлені на основі панелей INNOVO завтовшки 60 мм, які значно вирізняються серед інших аналогів своїми відмінними шумо- та теплоізоляційними властивостями.

garazhnі vorota  z vrіznoyu xvіrtkoyu

ВАРТІСТЬ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ З ХВІРТКОЮ

Ціна автоматичної брами залежить від багатьох чинників. На остаточну вартість впливає не тільки вибір бренду, розміри секційної конструкції та комплектація, а й навіть нестандартний колір. Тому, якщо ви вирішили оснастити систему додатковим входом, то необхідно враховувати й додаткові витрати на таке доповнення.

garazhnі vorota  z vrіznoyu xvіrtkoyu

ЯК ЗАМОВИТИ ТА ВСТАНОВИТИ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА В УКРАЇНІ?

Купити браму з врізною хвірткою можна в інтернет-маркеті двома способами — заповнити електронну заявку або зателефонувати за номером: +38 (050) 441-21-75; +38 (067) 693-70-77. Отримайте консультацію, подзвонивши на безкоштовну лінію 0-800-305-07: представник компанії надасть технічну підтримку та допоможе з вибором моделі.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

У виставкових салонах «ВОРОТА 24», що знаходяться в різних містах України, представлені зразки продукції різних європейських виробників. Також є автоматизовані стенди гаражних секційних брам, на які варто подивитися у дії. Окрім воріт, в офісі можна купити електричний привід за доступною ціною. Тисніть на посилання та дізнавайтесь адреси шоу-румів, у яких діють спеціальні знижки на товари.

Нет комментариев
Добавить комментарий