СУЧАСНІ ШЛАГБАУМИ CAME - ЯКІСНЕ ІТАЛІЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Однією із найбільш ефективних і зручних систем регулювання санкціонованого проїзду транспортних засобів на приватну територію, що охороняється, являється автоматичний шлагбаум. Дане обладнання відрізняється надійністю, зручністю у користуванні та спроможністю забезпечити максимальну пропускну здатність. Компанія «VOROTA 24» пропонує широкий вибір італійських пристроїв нового покоління, які вже завоювали довіру багатьох покупців з різних країн. Наш асортимент постійно поповнюється найбільш затребуваними моделями, з якими можна детально ознайомитися  в даній статті.

avtomatichnij shlagbaum

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ШЛАГБАУМ CAME: БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ

ТМ CAME — це італійський бренд, який являється лідером на ринку автоматичних приводів для воріт, систем контролю доступу, блокіраторів тощо. Виробник використовує якісні матеріали та застосовує передові технології, завдяки чому продукція відрізняється довговічністю та відповідає стандартам якості ЄС.

Широкий модельний ряд представлений багатьма виробами.

avtomatichnij shlagbaum kame

Розглянемо деякі з них:

Шлагбаум G4040 входить до дизайнерської лінійки та добре підходить до сучасної архітектури. Він оснащений 4-х метровою стрілою з шарніром для складання, тож встановити обладнання можна навіть в арці. До основних переваг також відносяться: швидкий та легкий монтаж, система самодіагностики, лед-освітлення, елементи безпеки та додаткове встановлення плати на випадок відключення електроживлення. Температурний режим для коректної роботи - від -20 до +55°С.

Сучасна швидкісна модель GARD 5000 підходить для перекриття проїздів шириною до 5 метрів. Ця система стане відмінним варіантом для регулювання вантажопотоку на виробничих об’єктах та у логістичних центрах. Вона оснащена новітньою системою керування доступу CAME CONNECT, що дозволяє здійснювати управління через інтернет. Діапазон температурного режиму аналогічний попередній моделі.

іtalіjskij shlagbaum

Система GARD 8 підійде для територій громадського чи промислового призначення з шириною проїзду до 8 метрів. Стріла круглої форми забезпечує вітростійкість всієї конструкції, а також може оснащуватися led-підсвічуванням. Пропускна система з дистанційним управлінням доповнена сигнальною лампою, кнопкою-ключем та фотоелементами, що забезпечують необхідний рівень безпеки. Температурний діапазон складає від -20 до +55°С.

ustanovka shlagbauma

Установка шлагбаума G3250 стане ідеальним рішенням для будь-якого об’єкта. Обладнання може комплектуватися круглою чи овальною стрілою довжиною 4 метри, оснащуватися освітленням типу Led, а також спеціальним механізмом для складання. Вмонтована панель управління дозволяє підключити дистанційне керування, індукційні петлі та зчитувач магнітних карт. Дана система не потребує спеціального захисту двигуна, оскільки працює злагоджено в діапазоні температур від - 30 до +55°С.

shlagbaumi kame

ПЕРЕВАГИ ШЛАГБАУМА: ЦІНА ТА ДОДАТКОВЕ ОСНАЩЕННЯ

На остаточну вартість конструкції, безперечно, впливає розмір та функціональне доповнення, яке встановлюється за бажанням замовника. Тому, перш ніж встановити шлагбаум у дворі комерційного чи виробничого підприємства, слід врахувати особливості території та визначитися з пропускною здатністю об’єкту. Це допоможе обрати модель, яка буде відповідати всім вимогам та забезпечить санкціонований проїзд.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

ЯК ЗАМОВИТИ ШЛАГБАУМ ВІД ВИРОБНИКА CAME В УКРАЇНІ?

Придбайте якісну сучасну систему контролю доступу в інтернет-магазині, залишивши на сайті електронну заявку або зателефонувавши за номером +38 (050) 441-21-75; +38 (067) 693-70-77. Також купити шлагбаум необхідної марки можна у виставковому салоні «ВОРОТА 24». Шоу-руми з демонстраційними зразками знаходяться в різних містах України, де відвідувачам пропонується ознайомитися не тільки з продукцією італійського постачальника, а й інших європейських виробників. Доставка здійснюється кур’єрськими службами.

Нет комментариев
Добавить комментарий