ІТАЛІЙСЬКА АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ – ПЕРЕВАГИ СУЧАСНОГО ОБЛАДНАННЯ З КОРИСНИМИ ФУНКЦІЯМИ

Більшість клієнтів, які замовляють вуличні або гаражні ворота від виробника, бажають також придбати електричний привід до них. Як відомо, ці прилади покращують роботу в’їзних систем та гарантують їх довге функціонування. Автоматика для воріт від різних брендів має власні особливості. Сьогодні ми розглянемо електроприводи від італійських виробників та розповімо, чому саме ці пристрої заслуговують уваги.

іtalіjska avtomatika dlya vorіt

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА ВІД NICE: КРАСА ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Модельний ряд цього виробника розрахований на оснащення брам як побутового, так і промислового призначення.

rozpashnі vorota z avtomatikoyu nice

Пристрої Nice відомі декількома характеристиками:

 • Швидким монтуванням. Завдяки простому установленню, цей процес не займає багато часу;
 • Багатьма стандартними опціями. Кожен виробник автоматики пропонує стандартний набір функцій (фотоелементи, наприклад, чи ручне розблокування), а от Найс запатентував особливі технології – «BlueBus» (підключення додаткових приладів через два дроти) та зарядження акумулятору від сонячної батареї.
 • Привабливим зовнішнім виглядом. Дизайн - не останнє, на що звертають увагу клієнти. Тому виробник подбав про гарний стиль, який гармонійно поєднується зі всіма видами в’їзних воріт.

Завдяки великому набору стандартних функцій та можливості підключення додаткових пристроїв, а також якісним матеріалам, автоматика Nice по праву заслужила довіру клієнтів.

vіdkatnі vorota z avtomatikoyu nice

ВОРОТА НА ПУЛЬТІ З FAAC: ЗРУЧНІСТЬ КЕРУВАННЯ

Розглянемо особливості електроприводів від ще одного італійського заводу. Вони відомі надійністю та широким спектром функціональних можливостей. Автоматика до воріт ФААК відрізняється якістю збірки та комфортністю керування. Надійні прилади оснащено вже запрограмованими платами управління, а їх встановлення буде зрозумілим будь-кому. Виробник працює за принципом «просто і зрозуміло», саме тому, якщо ви вирішили самостійно підключити пристрій, за допомогою детальної інструкції у вас все вийде.

Треба відзначити, що автоматика для воріт, ціна якої досить конкурентоспроможна, має відмінну якість та гарний дизайн.

avtomatika do vorіt faak

Електроприводи FAAC встановлюються на:

 • Гаражні секційні брами та ролети;
 • Вуличні ворота – як відкатні, так і розпашні;

Кожна серія може мати наступне оснащення:

 • Фотоелементи та сигнальну лампу;
 • Радіоприймач, антену та пульт дистанційного керування;

Залежно від типу та ваги конструкцій обирається оптимальна модель електричного пристрою. В цьому завжди допоможуть наші спеціалісти.

avtomatika dlya garazhnix vorіt faak

АВТОМАТИКА CAME: ІДЕАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ

Бажаєте придбати надійне оснащення для промислових, гаражних або вуличних воріт? Електричний привід CAME – сучасне обладнання, що виконане з дотриманням всіх європейських стандартів. Вироби розраховані не тільки на типи в’їзних систем (вагу, призначення та спосіб відкривання), але й на різні методи монтування. Залежно від багатьох нюансів обирається відповідна модель, яка забезпечить коректне автоматичне відкривання воріт.

avtomatika dlya rozpashnix vorіt came

Обираючи італійський електропривід CAME, ви отримуєте:

 • Сучасний стиль та стійкість до впливів зовнішнього довкілля;
 • Безперебійну роботу у будь-якому випадку;
 • Неперевершену безпеку використання;
 • Зручне керування та функціональність, завдяки багатьом системам захисту та дистанційному управлінню;
 • Механізм для воріт, який здатен витримати всі температурні перепади.

Завдяки нам придбати електропривід цього виробника можна швидко та за привабливою ціною.

zamoviti avtomatiku dlya vorіt zі znizhkoyu v ukraїnі

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИКУ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ В УКРАЇНІ?

Щоб обрати оптимальну систему для в’їзних конструкцій, треба враховувати багато факторів. Наші спеціалісти завжди готові допомогти купити автоматику для воріт будь-якого типу, а також порекомендувати функціональне додаткове оснащення до неї. Поспілкуватись з менеджерами можна за допомогою телефонного дзвінка на номер +38 (067) 693-70-77 або через послугу зворотнього зв’язку на сайті.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

Зайшовши у будь-який виставковий салон «VOROTA 24» в Україні, ви зможете ознайомитись зі зразками нашої продукції, обговорити всі питання особисто з представником компанії та отримати знижку на покупку. У відповідному розділі сайту знайдіть адресу найближчого шоу-руму, в якому є автоматика для відкатних воріт, промислових та гаражних брам.

Нет комментариев
Добавить комментарий