8 ПРАВИЛ ВИБОРУ БЕЗПЕЧНИХ ГАРАЖНИХ ВОРІТ

Кожен власник авто турбується про його надійне зберігання у паркувальному приміщенні. Якісні підйомні ворота здатні забезпечити необхідний захист і не тільки. Але якій в’їзній конструкції віддати перевагу та якими додатковими приладами її обладнати, щоб досягти максимальної безпеки? Ми відповімо на це питання, розкриваючи 8 секретів вибору гаражної системи.

Рекомендуємо ознайомитись:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ПРАВИЛО №1: ВИЗНАЧАЄМОСЬ З ТИПОМ ВОРІТ

Треба враховувати, що не кожна модель брами може забезпечити надійний захист приміщення. Неякісні рулонні ворота, наприклад, мають низький рівень зломостійкості. Щоб їх відкрити, злодіям потребується трохи більше ніж 10 хвилин. Тому краще встановити ролети Alutech або ворота із сендвіч-панелей Ryterna, Hormann чи Wisniowski. Секційні брами виготовлені з урахуванням всіх стандартів ЄС та мають високий рівень захисту від злому. Щоб їх відрити, знадобиться більше години – за цей час будь-який злодій буде помічений.

yakіsnі pіdjomnі garazhnі vorota

ПРАВИЛО №2: ОБИРАЄМО НАДІЙНУ ТОВЩИНУ ПАНЕЛЕЙ

Секційні гаражні ворота збирають з «сендвічів», які повинні бути надійними та міцними. Дані характеристики залежать не тільки від металу, з якого їх виготовляють, але й від наповнювача. Якщо пінополіуретан не має щільної структури – це ознака поганої якості.

Виробниками пропонуються стулки різних товщин – 40, 45 та 60 мм. Краще зупинити увагу на останньому показнику. Такі секції забезпечать не тільки надійність, але й тепло- та звукоізоляцію.

garazhnі vorota

ПРАВИЛО №3: РОБИМО ЧІТКІ ЗАМІРИ

Щоб якісно встановити ворота в гараж, конструкція повинна мати відповідні в’їзду параметри! У випадку появлення щілин та проміжків, злодіям неважко буде потрапити до приміщення. Уникнути цієї проблеми допоможе послуга професійного замірника та купівля конструкції у відомого виробника.

garazhnі sekcіjnі vorota

ПРАВИЛО №4: ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА НИЖНІЙ УЩІЛЬНЮВАЧ

Одним з факторів якісної брами є наявність підлогового елементу. Він захищає приміщення від протягів та зайвих щілин, а систему – від злому. До того ж, надійні гаражні ворота з «сендвічів» мають систему ущільнювачів по всьому периметру та між секціями. Саме тому за придбанням брам для паркувального приміщення треба звертатись до перевірених компаній.

avtomatichnі garazhnі brami

ПРАВИЛО №5: СЛІД УТРИМУВАТИСЬ ВІД ЗАЙВОГО ДЕКОРУ

Виготовлення воріт на замовлення дозволяє покупцю обирати як колір полотна, так і його оформлення. Як правило, елементами декорування виступають панорамні вставки та вікна. Вони зроблені з міцного матеріалу, але треба врахувати – крадіям буде доступний огляд приміщення: що в ньому знаходиться та де розташоване. Якщо ви цього не бажаєте, відмовтесь від такого оформлення зовсім або обирайте невеликі віконця.

ПРАВИЛО №6: ВСТАНОВЛЄМО АВТОМАТИКУ НА ВОРОТА

Виробники наполегливо рекомендують купувати електропривід разом із в’їзною системою. По-перше, це полегшує процес експлуатації брами завдяки дистанційному управлінню. По-друге, прилад блокує стулку у закритому положенні і без відповідної команди полотно не відкривається. По-третє, це сприятливо впливає на функціонування конструкції. Якщо бажаєте забезпечити справну роботу системи та надійний захист приміщення, краще встановити електричний привід CAME, NICE або FAAC. Ми залюбки допоможемо обрати оптимальну автоматику для вашої брами.

vorota na garazh

ПРАВИЛО №7: ВИКОНУЄМО МОНТУВАННЯ ЗАМКА

Виробниками пропонується альтернативний варіант для тих, хто не захотів ставити електропривід. Якщо ви вирішили не замовляти секційні ворота з автоматикою, а віддали перевагу підйомній брамі з ручним управлінням, все одно рекомендується обладнати конструкцію механізмом запирання. Його роль виконують замки ригельного типу, які відкриваються за допомогою ключа.

vorota іz sendvіch-panelej

ПРАВИЛО №8: ОБИРАЄМО ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ

Польський бренд Вішньовські пропонує запатентовану технологію керування на відстані. SmartCONNECTED дозволяє здійснювати управління секційними воротами за допомогою смартфону, знаходячись у будь-якій точці миру. Завдяки цій функції ви завжди знатимете, зачинена підйомна брама чи ні.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА У ЛЬВОВІ?

Інтернет-магазин vorota24.com.ua пропонує українцям в’їзні конструкції від європейських виробників, які заслужили довіру мільйонів споживачів. Широкий асортимент дозволяє обрати саме ту систему, яка більш за все вам сподобається. Якщо виникли питання або потрібна допомога, телефонуйте за номером +38 (067) 693-70-77.

Ми також надаємо послуги доставки по місту та Україні, безкоштовного виїзду фахівця на об’єкт, професійних монтувальний робіт та гарантію на продукцію.

Ознайомитись зі зразками гаражних брам можна у виставковій залі «ВОРОТА 24» у Львові. Наша адреса: вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс 1.

Нет комментариев
Добавить комментарий