ЯКІСНІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ ВІД ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИКА WISNIOWSKI

Одним із практичних рішень для облаштування додаткового входу до паркувального приміщення стануть металеві двері. Компанія Вішньовські пропонує оформлення зовнішньої системи та гаражної секційної брами в одному стилі та кольоровому забарвленні. Такий дизайнерський підхід дозволить створити гармонійний дует, а споруда виглядатиме привабливо та оригінально.

metalevі dverі

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ГАРАЖНІ ДВЕРІ WISNIOWSKI: ПЕРЕВАГИ

Польські вхідні системи — це унікальні конструкції, які можуть бути використані як для побутових, так і промислових приміщень. Вони зручні у користуванні, виконані з сучасних матеріалів та відповідають європейським стандартам якості й безпеки.

Компанія на замовлення може виготовити алюмінієві чи сталеві двері, відповідно до гаражних воріт.

 

Модельний ряд представлено декількома моделями, що відрізняються за технічними показниками. В залежності від того, в яке приміщення буде встановлюватися система, в опалювальне чи ні, вона може мати різну конструкцію та заповнення.

polskі vxіdnі  dverі

ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ ПОЛЬСЬКИХ ДВЕРЕЙ?

  1. Модель Aluprof MB60E завтовшки 60 мм має терморозрив, що виділяє її серед інших вхідних систем. Завдяки цьому дана конструкція відрізняється теплоізоляційними властивостями та здатна зберігати тепло в приміщенні. Вона може складатися з однієї чи двох стулок. Каркас виготовляється з алюмінієвих трикамерних профілів і зашивається пінонаповненими сталевими секціями товщиною 40 мм. Такі сендвіч-панелі використовуються для оформлення секційного полотна у гаражній серії UniPro.
  2. Алюмінієві двері лінійки AW45 товщиною 45 мм не мають терморозриву та виготовляються на основі однокамерних профілів. Їхня стулка заповнюється 40-міліметровими панелями зі щільним пінополіуретаном, що аналогічні секціям попереднього варіанту.
  3. Виріб з серії Aluprof MB 45 також має конструкцію без терморозриву, її товщина складає 45 мм. Дверна коробка та рама виконані з алюмінієвих профілів однокамерного типу, внутрішня сторона доповнюється сталевим ущільнюючим листом. В якості заповнення полотна можуть виступати ролетні панелі моделей AW 77 чи AW 100. Для даного типу системи доступне виконання в одно- чи двостулковому варіанті.

polskі dverі

Для забарвлення каркасу використовується порошкова фарба. Герметичність вхідних систем забезпечують ущільнювачі, що розміщені по периметру та між секціями. Панелі кріпляться за допомогою спеціальних штапиків, які також являються і декоративними елементами. Металеві двері оснащуються зручними ручками Jupiter та циліндровими замками.

pіdjomnі sekcіjnі vorota

ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ГАРАЖА

Якщо встановлені підйомні секційні ворота, то краще обирати вхідну систему з панельним заповненням, оформлення якої можна підібрати відповідно до брами. Для сендвічного дизайну пропонуються панелі з гладкою поверхнею, а також секції типу фільонка та гофр з високою чи низькою формовкою. Гаражні рулонні ворота гармонійно виглядатимуть поруч з зовнішніми дверима, що зашиті ролетним профілем.

Для забарвлення доступно безліч відтінків за каталогом RAL, структури з матовою поверхнею чи стилізовані під деревину, а також кольори з 3D-ефектом.

zamoviti bіchnі dverі dlya garazha

ЯК ЗАМОВИТИ БІЧНІ ДВЕРІ ДЛЯ ГАРАЖА В УКРАЇНІ?

Сучасну та якісну продукцію польського бренду можна придбати на сайті vorota24.com.ua. В залежності від особливостей моделі (розмір, колір, заповнення), ціна дверей Wisniowski може змінюватись. Телефонуйте представнику компанії за номером: +38 (050) 993-70-77; +38 (067) 690-24-24. Спеціаліст зробить розрахунок та надасть необхідну консультацію. У виставкових салонах «ВОРОТА 24» можна більше дізнатись щодо даної продукції та ознайомитися зі зразками. Доставка здійснюється по всій території України.

Нет комментариев
Добавить комментарий