ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА, ВИГОТОВЛЕНІ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ МЕТАЛУ

Металеві конструкції з художнім оформленням стають все більш популярними. Вони відрізняються естетичним зовнішнім виглядом та здатні створити стильний акцент в екстер’єрі заміського будинку. Вироби, виконані на основі плазмової різки, являються справжнім витвором мистецтва професійних майстрів. Вуличні розпашні чи зсувні ворота у двір, виготовлені за сучасною технологією, стануть справжньою прикрасою вашого маєтку.

zsuvnі vorota vorota u dvіr

 

Потрібно знати:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ЩО ТАКЕ ПЛАЗМОВЕ РІЗАННЯ МЕТАЛУ?

Це ефективна та сучасна технологія, при якій замість звичайного різця використовується плазмовий струмінь. Вона дозволяє різати навіть залізні листи товщиною до 220 мм, що можуть використовуватися при виготовленні воріт. Завдяки спеціальному апарату створюється електрична дуга, і газ, проходячи через неї, перетворюється на струмінь плазми, що виходить з пристрою на великій швидкості — від 500 до 1500 м/с.

Для даної технології використовують різні види газів, які діляться на:

  • Активні, такі як повітря й кисень, застосовують для різки чорних металів та їх сплавів;
  • Неактивні гази використовують для обробки кольорових металів. До таких відносяться: азот, аргон, водень.

vulichnі vorota po texnologії plazmova rіzka

ПЕРЕВАГИ СУЧАСНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАЛІЗНИХ ВОРІТ

За допомогою плазми можна обробляти різні види металів з великою швидкістю. Під час вирізання деталей на полотні, поверхня матеріалу не сильно нагрівається, завдяки чому не відбувається деформації заготовки. Також при використанні плазмової різки всі прорізи мають чіткі та гладкі контури.

Сучасне обладнання дозволяє виготовляти виїзні ворота, полотна яких можуть мати декоративне оформлення будь-якої складності, з високою точністю передачі замовленого дизайну. Також даний вид обробки металу являється абсолютно безпечним.

vulichnі vorota po texnologії plazmova rіzka

ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ  ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ?

Сучасну обробку металу можна розділити на декілька видів:

  • Проста різка — застосовується для листів товщиною не більш ніж 10 мм і підходить для низьколегованої та м'якої сталі. Після обробки кромка прорізів рівна та немає задирок.
  • З використанням захисного газу або води — дуже поширені методи різки металу, в результаті чого зріз має надійний захист від шкідливого впливу навколишнього середовища.

vulichnі vorota

ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ ВІДКАТНИХ ТА РОЗПАШНИХ ВОРІТ У ДВІР

Вироби з металу — це міцні та довговічні конструкції, які не потребують особливого догляду та здатні створити надійний захист приватної території. Прикрасити ворота на роликах чи двостулкову браму можна на власний розсуд, звернувшись за допомогою до досвідчених дизайнерів з фігурного різання металу.

До уваги клієнтів пропонується виготовлення аксесуарів та виробів за індивідуальним замовленням. Декоративне оформлення допоможе зробити незвичайні відкатні ворота та хвіртки, ексклюзивні розпашні брами й не тільки. Завдяки використанню сучасного устаткування та якісних марок металу, продукція відрізняється довговічністю та надійністю, має гладкі та рівні вирізи, що не потребують додаткової обробки.

xudozhnє oformlennya vіdkatnix ta rozpashnix vorіt u dvіr

ЯК ЗАМОВИТИ ВОРОТА З МЕТАЛУ, ЩО ВИГОТОВЛЕНІ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ В УКРАЇНІ?

Подати заявку на придбання зсувної чи розпашної брами з художнім оформленням можна через сайт vorota24.com.ua, залишивши у відповідній формі контактні дані, або за номерами телефонів +38 (067) 693-70-77; 0 (800) 30-50-77. Ознайомитися більш детально з даною продукцією можна у виставковому салоні «ВОРОТА 24», де представлені зразки виробів. Переходьте за посиланням та знаходьте найближчу адресу шоу-руму у вашому регіоні.

Нет комментариев
Добавить комментарий