ПРОМИСЛОВІ РОЗСУВНІ ВОРОТА WISNIOWSKI PI200 - КРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ В'ЇЗДУ НА ОБ'ЄКТ.

Багато років промислові ворота Wisniowski займають перше місце в області охорони виробничих територій. Особливу популярність отримала модель PI200, яка дозволяє перекрити проїзну частину довжиною від 8 000 до 24 000 мм. Дані відкатні брами є сучасними та надійними конструкціями, що здатні забезпечити максимальний захист об’єкта.

Інформація, що варта уваги:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

В’ЇЗНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ: ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модель PI200 розрахована на перекриття широких в’їздів, тому виготовлена на основі механізму консольного типу та являє собою самонесучу систему. Стулка збирається з окремих модулів, для створення яких застосовується нержавіюча сталь з цинковим покриттям. Їх з’єднання відбувається за допомогою запатентованих кріплень або болтів.

Ворота на роликах мають наступні складові:

  • Потрійну напрямну раму для систем ручного типу керування;
  • Рейку ходу, параметрами 2 х 1,55 см;
  • Закриваючий стовпчик, що оснащено уловлювачем;
  • Спеціальну підпору для стабілізації полотна у відкритому положенні;
  • Електричний привід, розташований зовні чи всередині захисного стовпа (для конструкцій автоматичного типу).

Виготовлення воріт даної моделі відбувається на замовлення, що гарантує повну відповідність вимогам об’єкту. Одностулкова брама може сягати у довжину 800 – 1200 см (залежно від параметрів проїжджої частини – навіть 16 м), а у висоту - 150 до 240 см. Крім того, можна встановити конструкцію з двох стулок, що рухатимуться назустріч одна одній. Таким чином перекриваються в’їзди до 24 метрів.

ВІДКАТНІ ВОРОТА З ПОЛЬЩІ ЗІ ЗРУЧНИМ КЕРУВАННЯМ

Модель PI200 може мати один з варіантів управління: ручне або автоматичне. Для першого передбачено встановлення замка Lucinox, другий має декілька різновидів оснащення:

  • Серія Totmann складається з: електроприводу, сигнальної лампи, модуля керування, аварійної стоп-кнопки;
  • Версія Automatik також має дані пристрої, але до них додається радіоприймач, дистанційне керування, фотоелементи.

Щоб досягти максимального рівня безпеки та зручності управління, автоматичні ворота оснащуються додатковими функціональними приладами: електронним зчитувачем, сенсором індукційної петлі та кодовим модулем.

Обираючи електропривід, слід звертати увагу на наступні фактори: габарити конструкції та інтенсивність її експлуатування. Правильно підібрана автоматика гарантує злагоджену та справну роботу відкатної брами.

КОНСОЛЬНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО: ТИПИ ВИКОНАННЯ

Стулка в’їзної системи виконується з ґратчастим або суцільним заповненням. Перше утворюється за рахунок використання профілів 2,5х2,5 см та розділяються на дві серії, що різні за методом утворення решітки.

Залежно від обраного дизайнерського рішення, у якому будуть виконані ворота з нержавіючої сталі, ціна на конструкцію змінюється.

Вуличні брами можуть мати лише оцинковане покриття або фарбуватися в обраний замовником відтінок з таблиці RAL.

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОМИСЛОВІ РОЗСУВНІ ВОРОТА PI200 WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Стати власником брам преміум-класу можна на сайті vorota24.com.ua наступним чином: залишити свої дані через поле «оформити замовлення» чи подзвонити за одним з номерів: +38 (067) 693-70-77, 0-800-305-077 або +38 (050) 441-21-75.

Для ознайомлення зі зразками польської продукції завітайте до будь-якого виставкового салону «VOROTA 24». Демонстраційні зали розташовані по всій території України. В них представлені зібрані стенди з автоматикою, роботу яких продемонструють менеджери компанії. До речі, на сайті можна замовити ворота для гаража та навіть вхідні двері від польського виробника.

Нет комментариев
Добавить комментарий