Технології контролю доступу від Wisniowski

Теперішній світ неможливо уявити без інтелектуальних пристроїв та сучасних гаджетів. Навіть установка воріт для гаража або дверей для будинку не проходить без систем управління нового покоління. Польський бренд Wisniowski пропонує декілька пристроїв для комфортного контролю над вхідними та в’їзними конструкціями власного виробництва.

 ворота для гаража

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

Відкрий для себе розумне управління зі SmartCONNECTED

Тепер у вас є можливість слідкувати та керувати конструкціями з електричними замками за допомогою свого смартфона де б ви не знаходились. Все, що для цього потрібно, лише встановити додаток Connexoon Acess на свій телефон від бренду Somfy, який діє на основі сучасної технології io-home control.

Поява SmartCONNECTED назавжди вирішила проблему забутих або загублених ключів. Відтепер надати доступ до будинку своїй дитині чи рідній людині, перевірити, зачинені двері чи ні, можна сидячи на роботі або знаходячись в іншому куточку світу.

SmartCONNECTED

Даний спосіб керування має безліч переваг:

 • Підтримка геолокації дозволяє системі відчинити в’їзні ворота незадовго до вашого прибуття;
 • Економія електроенергії, відповідно, і витрат на неї;
 • Мобільний додаток блокується особистим паролем, який ви вкажете;
 • Можливість синхронізації з іншими пристроями.

Якщо ви бажаєте контролювати зовнішні двері, гаражні та вуличні ворота, та мати впевненість у надійності та безпеці - SmartCONNECTED саме те, що потрібно!

Виконуйте кожну дію з AirKey

Система управління доступом полягає у функціональному взаємозв’язку електронних та механічних приладів, який спрямовано на створення захисту конкретних ділянок від непроханих гостей. Онлайн-модуль дозволяє дізнатись, хто і коли отримав право на доступ, та на який термін.

AirKey – це безпровідний механізм, що складається з електронного циліндру та своєрідних ключів (картка, брелок). Один носій інформації відкриває безмежну кількість замків.

Щоб відчинити автоматичні ворота або двері необхідно піднести ідентифікуючий гаджет до циліндру на відстані 2-3 см. Провести процес програмування можна двома методами:

 • Провідне з’їдання з ПК, через який відкрито відповідну програму;
 • Смартфон з функцією NFC, яка за допомогою інтернету перетворює телефон на станцію кодування.

KeyCredit – дебетове сальдо, завдяки якому відбувається підтвердження внесених змін у системі. Єдиними діями, що потребують наявності фінансів – це коректування та створення прав доступу. Щоб видалити або додати ідентифікуючий носій, платити не треба.

Всі процеси керування відбуваються за допомогою смартфона, що підтримує функцію NFC.

Розумна будівля з TaHoma

Функціональна домівка здатна самостійно піклуватись по власників без постійного втручання до системи. Завдяки технологіям TaHoma та Connexoon Access  усі пристрої налаштовуються під ваш темп життя, наприклад, відсувні ворота будуть відкриватись без допомоги телефону або ключа. Головним елементом обох технологій є центральний вузол управління, який з’єднується з домашнім інтернет-роутером.

TaHoma Premium – система, що здатна контролювати як брами та двері, так і освітлення та датчики. Вона підтримує декілька протоколів, але тільки io-homecontrol здатен здійснювати зворотній зв'язок з інформацією про стан пристрою. 

Connexoon Access також дозволяє керувати дверима, виконаними у версії io, гаражними та вуличними воротами.

Для цього необхідний смартфон на платформі IOS чи Android, за допомогою якого виконуються чотири елементарних плани.

Приклади функцій, які виконує пристрій:

 • У випадку сильних поривів вітру, система автоматично закриває всі ролети для захисту вікон;
 • Головною перевагою є функція геолокації, завдяки якій двері та ворота відкриваються самостійно під час вашого повернення додому;
 • На час відсутності за допомогою однієї кнопки можна зачинити всі системи захисту як будівлі, так і паркувального приміщення.

воротами

Обидва механізми керування синхронізуються з:

 • воротами із сендвіч-панелей в тому випадку, якщо їх оснащено приводом METRO;
 • ролетними брамами, якщо ті мають блок керування Rollixo io;
 • вхідними дверима з електроприводом Autotronic або Multitronic;
 • відкатними воротами з автоматикою Somfy Elixo;
 • розпашними системами, які обладнані механізмом Somfy Ixnego або Somfy Axovia.

TaHoma та Connexoon Access – ідеальні пристрої для керування розумним будинком.


Більше можливостей контролю з WiControl

Автоматичні системи встановлюються не тільки для зручного користування, але й для надійної безпеки приміщення. Контролер RI-Co надає можливість керувати гаражними та вуличними брамами від Wisniowski, а також відкривати чи закривати вхідні двері CREO, що мають електричний замок.

Для віддаленого управління необхідно встановити на мобільний телефон додаток wBox, який підтримується платформами Android, iOS та Microsoft.

Контролер представлено в декількох варіаціях, що дозволяє обрати оптимальний пристрій:

 • RI-Co – це базова комплектація, що має лише два виходи. Здатна відкривати та зачиняти секційні гаражні або вуличні відкатні ворота;
 • Розширену версію Ri-Co Pro оснащено 2 входами та 2 виходами, що дозволяє отримувати інформацію щодо положення брам;
 • Модель Ri-Co Pro Set доповнено кінцевими вимикачами та тримачами, що надані у двох комплектах.

Для роботи пристрою необхідна лише наявність роутера, що роздає інтернет.

Як замовити систему керування для автоматичних брам в Україні?

Щоб придбати якісні ворота для гаража та надійні зовнішні двері з інноваційними пристроями управління, заповніть онлайн-замовлення на сайті. Наші спеціалісти зв’яжуться з вами протягом п’яти хвилин та допоможуть обрати необхідний тип конструкції, оптимальний електричний привід та систему керування. Також можна зателефонувати до головного офісу компанії за номером:  +38 (067) 693-70-77.

А краще за все, завітайте до демонстраційного салону «ВОРОТА 24» у вашому місті – там ви побачите запропоновану продукцію в реальності.

Нет комментариев
Добавить комментарий