ПІДЙОМНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА WISNIOWSKI – ОГЛЯД ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

В’їзні секційні системи від польського бренду підкорили споживачів не тільки європейського, але й українського ринку. Вони прославились своїми технічними показниками: надійністю, функціональністю, безпечністю та стилістичними рішеннями. Широкий асортимент продукції дозволяє обрати автоматичні ворота для промислових будівель, які відповідатимуть всім вимогам приміщення. Ви можете знайти в каталозі оптимальну конструкцію та зробити замовлення за власними розмірами.

 автоматичні ворота

Пропонуємо прочитати:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

МІЦНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО – НАДІЙНІСТЬ ПОНАД УСЕ!

Для того, щоб замовники отримували безпечні та функціональні конструкції, на заводі працює висококваліфікований персонал, що стежить за автоматизованим процесом виробництва. Використання сучасних технологій та якісних матеріалів гарантує виготовлення продукції преміум-класу.

Ворота

Ворота з сендвіч-панелей мають багато переваг, серед яких:

 • Брами спроектовані таким чином, щоб процес монтування не займав багато часу;
 • Відкривання проїзду можливо кількома способами: шнуровою чи ланцюговою передачею, або приводом з панеллю контролю;
 • За необхідністю існує можливість підключення інших функціональних приладів;
 • Механізм натягування троса в брамах з приводом дозволяє зменшити глибину приміщення, що необхідна для встановлення;
 • Виготовлення брам для об’єктів з нестандартними параметрами.

Кожна модель оснащена торсійним механізмом, який гарантує ідеальне балансування, та електроприводом, що забезпечує довгострокове використання системи. Для брам MakroPro 100 та MakroPro ALU 100 робочий потенціал складає від 100 тисяч підйомів/опускань.

 секційні системи

ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО – ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

Залежно від об’єкта, де будуть встановлені брами, обирається оптимальна за характеристиками секційна конструкція. Наприклад, ворота різні за наступними критеріями:

 1. Основним матеріалом може виступати алюміній або сталь;
 2. Панелі, з яких складається полотно, відрізняються за товщиною (40 мм чи 60 мм) та показниками тепловіддачі (0,48 або 0,33 Вт/м2xK);
 3. Деякі моделі, наприклад, MakroTherm XXL, виготовляються шириною до 10 метрів, а лінійка MakroPro може сягати до 7,5 метрів у висоту.

промислові брами

Це тільки частина нюансів, які враховуються перед початком створення конструкцій. Крім основних параметрів, обговорюються ще додаткові опції, які встановлюються за необхідністю:

 • Врізні двері;
 • Фотоелементи, що попереджають про відкриття або зачинення в’їзду;
 • Види замків на вибір: кодовий прилад або «анти-паніка»;
 • Світловий бар’єр безпеки;
 • Віконця, панелі або решітки, що забезпечують вентиляцію;
 • Пристрій, що зчитує магнітні картки;
 • Автоматика для коректного функціонування та пульти дистанційного керування.

Треба відзначити, що для автомобільних сервісів часто замовляють ворота з хвірткою, врізаною в полотно. Це значно полегшує процес потрапляння в середину приміщення та допомагає прискорити робочий процес.

брами гаражні

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА WISNIOWSKI – НОВИЙ ПІДХІД ДО ДИЗАЙНУ

Ще одною перевагою брам із сендвіч-панелей є різноманітність забарвлень. Замовнику пропонується на вибір 10 стандартних відтінків та можливість обрати один з кольорів каталогу RAL. Також існують варіації типів панелей: гладка чи формована поверхня (мікрохвиля, низький або високий гофр), а також текстурована версія. Виробник надає чотири види структур – Silkline, Sandgrain, Smoothgrain або Woodgrain: вони охоплюють широкий спектр нестандартних кольорів, в тому числі імітацію під натуральну деревину.

В якості функціонального та декоративного доповнення виступають віконця та вентиляційні решітки, кількість та форму яких визначає покупець.

відкатні ворота

ЯК ЗАМОВИТИ ВОРОТА НА ЗАВОД ВІД WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

На сайті інтернет-магазину надано багато інформації щодо правильного вибору конструкцій та їхніх характеристик. Однак, купуючи браму промислового призначення, краще зверніться до спеціалістів: кожне приміщення потребує індивідуального підходу. На великих підприємствах також встановлюються вуличні системи. Компанія пропонує промислові відкатні ворота найвищої якості, що виконані відповідно до всіх вимог ЄС.  Ми надаємо супутні послуги: професійна бригада виконує якісні монтувальні роботи, доставка здійснюється по всій території Україні. Також діє гарантія на продукцію та встановлення конструкції.  

Телефонуйте нам за номером +38 (067) 693-70-77, або завітайте до демонстраційної зали «ВОРОТА 24» у вашому місті – тут можна переконатись в досвідченості персоналу та якості польської продукції.

Нет комментариев
Добавить комментарий