АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ: ОСНОВНІ ПРАВИЛА ВИБОРУ

Звісно, керувати в’їзною системою, що оснащена електроприводом, значно зручніше. Для цього не потрібно виходити з автомобіля та відкривати браму, а потім знову її закривати: достатньо лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління. Якщо у вас розпашні ворота у двір, то для їх злагодженої роботи необхідно знати, як правильно вибрати автоматику та не помилитися при цьому. На що слід звернути увагу при покупці даного пристрою, розкажуть співробітники Ворота 24.

ворота у двір

Корисно знати:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

АВТОМАТИЗУЄМО РОЗПАШНІ ВОРОТА

Обираючи електричний привід для вуличних систем, перш за все необхідно враховувати їхні габарити. На ковані, фільончасті, дерев’яні чи інші вуличні ворота з важкою конструкцією не можна ставити пристрій, не розрахований на відповідне навантаження, адже він швидко вийде з ладу. І навпаки, системи із сендвіч-панелей, а також моделі, що виконані з іншого більш легкого матеріалу, не потребують оснащення потужним приводом.

Також слід враховувати й несприятливі погодні фактори (обмерзання, потужний вітер чи налипання снігу), які спричиняють додаткове навантаження на браму.

ВОРОТА

При покупці автоматики необхідно звернути увагу на те, в якому діапазоні температур прилад функціонує безперебійно. Сучасні електроприводи, такі як Faac, Nice та Came, стабільно працюють в будь-яку погоду (середній показник складає від +55 до -20° С).

Тому, обираючи автоматику на ворота, фахівці радять робити такий розрахунок: якщо, наприклад, полотно має вагу 300 кг, то необхідно купувати електропривід, що розрахований на управління стулками масою від 400 до 500 кг. Пристрій з такими характеристиками працюватиме злагоджено, добре чинитиме опір вітровому навантаженню.

Основними перевагами воріт на пульті є:

  • зручність використання та комфорт в будь-яку погоду;
  • безшумність роботи;
  • надійний захист;
  • контроль доступу.

РОЗПАШНІ ВОРОТА З ІТАЛІЙСЬКОЮ АВТОМАТИКОЮ

ПОПУЛЯРНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРИВІД CAME: ЦІНА, ЩО ПРИВАБЛЮЄ, ТА ВІДМІННА ЯКІСТЬ

Автоматика до воріт представлена багатьма модифікаціями, вона має різний робочий ресурс та відрізняється експлуатаційними характеристиками. Тому, враховуючи особливості конструкції й технічні показники електроприводів, ціни на них можуть бути також різними. Для воріт з розпашного типу частіш за все використовують автоматику CAME італійського виробництва. Вона представлена трьома моделями:

  1. FAAC 400 — привід, що розроблений на основі гідравлічного механізму відмінно підходить для роботи з важкими конструкціями вагою до 800 кг, здатен блокувати полотна при закритті, запобігаючи несанкціонованому проникненню.
  2. Модель FROG CAME — також підходить для габаритних конструкцій масою 800 кг і шириною розпашних полотен до 3,5 м. Привід має підземний тип установки, клас захисту IP67, корпус з водонепроникними властивостями. Спеціальні важелі дозволяють відкривати браму на 180°.
  3. Серія FAAC 414 — відрізняється простим монтажем, підходить для воріт зі стулками шириною до 4 м і вагою до 400 кг. Функціонує стабільно, незважаючи на несприятливі погодні умови.

ПРИВІД CAME

ЯК ЗАМОВИТИ РОЗПАШНІ ВОРОТА З ІТАЛІЙСЬКОЮ АВТОМАТИКОЮ В УКРАЇНІ?

Здійснити покупку можна в інтернет-магазині: оформити заявку на сайті або подати замовлення за телефоном +38 (050) 441-21-75. Підібрати електропривід з оптимальною комплектацією з урахуванням особливостей в’їзної конструкції допоможуть менеджери компанії, а також продемонструють його роботу. Приїздіть до виставкового салону «ВОРОТА 24» у вашому регіоні, адресу якого можна дізнатись у спеціальному розділі на сайті, та дізнайтесь більше щодо даної продукції.

Нет комментариев
Добавить комментарий