Як замовити якісну відкатну браму Wisniowski у Львові?

Металеві брами — одне з найкращих рішень для облаштування сучасного заміського будинку. Щоб зберегти єдиний стиль оформлення в’їзду, краще замовляти паркан, ворота та хвіртку в комплексі. Цікаві варіанти пропонує польський виробник Wisniowski. Бренд представляє 7 лінійок відкатних огорож в різних стилістичних напрямах. В  сьогоднішній статті мова піде саме про них.

vulichni vidkatni vorota

oformyt

Сучасні брами — Modern та Style

Огорожі з колекції Modern мають 16 варіацій виконання. Огорожа може складатися з суцільного листа з різними формовками. Є можливість обрання дизайну з перфорацією. Оформлення в’їзду в антрацитових відтінках та з хромованими вставками поєднується з територіями в стилі Hi-Tech. Для мінімалізму характерні гладкі поверхні та монохромні відтінки (білий, чорний, сірий). Лофту притаманна стилізація під колишній промисловий об’єкт, тож використовують металеві кольори (мідь).

В моделях колекції Style поєднано сучасну простоту та елегантність класичного стилю. Полотно має строго прямокутну форму, проте доповнюється фігурними елементами, які згладжують враження. Решітчасту структуру прикрашають декоративні вензелі та візерунки. Запропоновано 13 типів дизайну. Обирайте один з 5 варіантів навершя.

Вишукані брами з ковкою — Lux та Basic

Моделі в колекції Lux відрізняються неординарними візерунками. На вибір виробник пропонує 20 варіантів оформлення брами. Для шанувальників вишуканої простоти — підійде ґратчасте оформлення. Є моделі, що включають елементи художнього кування. При правильному підборі візерунка модель впишеться навіть до помешкання в стилі ренесанс. Навершя прикрашається піками, невеликими округлими деталями та стрілами.

Фігурні елементи розміщуються в центрі полотна брам з колекції Basic. Це виглядає стильно та ненав’язливо, залом представлено 5 варіантів. Фігурні навершя додають вишуканості та неординарності композиції.

vulychni vorota

Лаконічні огорожі — Vario та Premium

В екстер’єрі заміського будинку переважає стриманість та лаконічність? Елегантна відкатна брама Premium чудово впишеться до нього. Тут використовується ґратчаста зашивка. Щільність розміщення металевих прутів та візерунок обирається індивідуально. Запропоновано 7 варіантів оформлення. Навершя виконується у вигляді акуратної кулі.

Відкатні вуличні ворота з лінійки Vario відрізняються лаконічністю та простотою. Колекція представлена чотирма дизайнерськими рішеннями. Ці загородження відрізняються невеликою кількістю декору або його відсутністю. Навершя виготовляють у формі конуса або кулі.

vidkatni vorota

Вічна класика — серія Classic

Лінійка Classic відрізняється абсолютною відсутністю декору. Форма стулки прямокутна й складається з вертикально розміщених прутів. Щільність їх прилягання різна, від полотна через яке добре проглядається територія до суцільного. Є варіант виконання стулки у вигляді металевої сітки. Загалом торговельна марка Wisniowski пропонує 13 дизайнерських рішень.

Характеристики вуличних воріт Wisniowski

В основі польської розсувної брами — консольний механізм відкочування. Встановлюється консоль на бетонній основі, також на фундаменті монтують роликові каретки, по яким пересувається полотно. Напрямні встановлюють в нижній частині стулки. Особливість воріт Wisniowski — монтаж автоматики всередині опорного стовпа.

Покриття огорожі виконується по техніці Duplex. Застосовується 4 рівня захисту. Для початку проводиться гальванізація сталевого елементу. Готову деталь занурюють і цинковий розчин з вісмутом під температурою 450˚C. Після цього проводять фосфатування та безхромну пасивацію. І наприкінці наноситься декоративне покриття поліефірною порошковою фарбою.

znyzhka

Замовляймо відкатну браму

Wisniowski з доставкою до Львову

Дивіться каталог, обирайте модель та залишайте заявку в інтернет-магазині vorota24.com.ua. Менеджер може проконсультувати по телефону або особисто. Безкоштовний телефон гарячої лінії — 0 (800) 305-077. Щоб подивитись варіанти оформлення звертайтесь до львівського виставкового салону «ВОРОТА 24». Знаходимось за адресою — Зимна Вода, вул. Тичини, буд. 2Б, оф. 3. Доставка замовлення виконується протягом 3 діб по Україні.

vorota24

Нет комментариев
Добавить комментарий