Порівняльна характеристика відкатних і розпашних воріт у Хмельницькому

Відкатні та розпашні ворота автоматичні у Хмельницькому


Мабуть, немає такої людини, яка б не знала, що таке розпашні ворота. Вони більш відомі, тому що використовуються не один десяток років, надійні та якісні. Як правило, складаються з 2 стулок, проте в окремих випадках це може бути і 1 стулка. Вони відчиняються в сторони, стулки тримають петлі. Розсувні ворота – це системи, котрі відчиняються вздовж паркану, консольні ворота є більш практичними, легкими в керуванні. На vorota24.com.ua складні, промислові, гаражні ворота, автоматичні приводи, ролети в гараж та багато не лише цікавих товарів, але й акційні пропозиції, відео та фото матеріали. Не варто платити за доставку воріт – ми беремо це на себе, для вас зручно розташовуються салони воріт по обласним центрам – Хмельницький, Рівне, Львів.


Розпашні ворота Хмельницький Відкатні ворота Хмельницький


Технічні особливості відкатних та розпашних воріт автоматичних у Хмельницькому


Ми порівняємо відкатні та розпашні ворота, наведемо приклади, коли одні краще використовувати, ніж інші. Таким чином, беремо стандартний розмір системи 4000 на 2000 мм. • Робоча зона. Відкатні системи прочиняються вздовж паркану, вимагають для цього до 6 метрів вільного місця біля паркану, що не завжди можливо. Розпашні ворота мають установлюватися на таку територію, де можна виділити 2 метри зсередини подвір’я та за ним. Не завжди сучасні приватні будинки мають достатньо такого простору.
 • Вітрова стійкість. Відкатні ворота здатні, коли вони зачинені, чудово протистояти сильному вітру на не зазнавати суттєвого пошкодження. Розпашні системи за дуже сильного вітру не завжди можуть протистояти, це актуально для великого розміру воріт, можливо, що привід може вийти з ладу.
 • Потенційний шум в роботі. Відкатна система працює трохи гучніше, ніж розпашні ворота. якщо користуватися полімерним роликом та зубчатими рейками, то шум можна зменшити. Розпашна система працює майже безшумно.

ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Приклади робіт


 • Робота за відсутності живлення. І ті, й інші ворота обладнані системою для розблокування приводів.
 • Ціни. Для відкатних воріт треба, щоб був фундамент, у результаті, ціна буде трохи вищою. Розпашна система є більш доступною та її простіше встановити.
 • Безпека. Відкатні ворота з боку вулиці прочинити неможливо, для цього треба мати спеціальний ключ, та потрапити до подвір’я. Якщо такі ворота будуть вибивати авто, то зробити це буде дуже важко. Для розпашних систем така ж система - за відсутності пульта ззовні ніхто не потрапить до оселі, для цього потрібен спеціальний ключ. Проте таку систему вибити авто легше.


Відкатні ворота Хмільницький ціна


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Ціна, розмір, колір відкатних та розпашних воріт автоматичних у Хмельницькому


Ворота є на складі у певних розмірах, що ми зазначаємо в міліметрах. Проте якщо ви не знайшли потрібного для вас розміру, то наша компанія спеціалізується на індивідуальному виготовленні систем. Ви можете звернутися до наших менеджерів онлайн, а можете завітати до нашого салону воріт. Ворота фарбуються будь-якими відтінками, згідно з палітрою РАЛ, ви можете замовити коричневе, біле, бежеве, зелене оформлення за смаком. Обирайте як гладку поверхню, та і зернисту. Ціни на розсувні ворота 3500 на 2100 мм - 828 євро, ворота зсувні  4000 на 2335 мм - 817 євро.


Гаражні і вуличні ворота знижка ХмельницькийДізнайтеся більше про відкатні та розпашні ворота автоматичні у Хмельницькому – 5 питань з відповідями1. Чи можна поставити довідник на до хвіртки відкатних воріт?

Для того, щоб автоматично зачинити хвіртку, користуються довідником, що відповідає вимогам європейської якості. Довідник замовляється у якості додаткового аксесуару.


2. Що входить до комплекту довідника для хвіртки?

Комплект: довідник з регулюванням зусилля закриття, саморізи для фіксації, пластина FLGU 400 0945.


3. Яке мастило використовується для механізму керування хвірткою?

Це низькотемпературна олива від німецького виробника, що не замерзає за мінус 42 градуси.


4. Як правильно прилаштувати роликові опори типу SGN на ворота відкатні?

Різьбове з’єднання допомагає встановити опори, важливо, щоб була в наявності підставка на опорній рамі, для детальної інформації звертайтеся до менеджера.


5. Чи можна відрегулювати роликові опори SGN для відкатних систем?

Опора регулюється як відносно площини отвору, так і відносно висоти опорних рам.


Салони воріт по Україні


Де купити відкатні та розпашні ворота у Хмельницькому


Замовлення та покупку воріт можна здійснити як через інтернет-магазин, так і прийшовши до салону воріт у місті Хмельницький. Тут на вас чекають професійні консультанти, вони не лише покажуть вас демонстраційні стенди з готовим продуктом, але й надають детальну консультацію. До того ж, якщо купуєте товар у салоні, то надамо знижку на 15%. Ворота Wisniowski, Ryterna, Alutech, Hormann, Doorhan.


ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ:


Консультація менеджера з продажів Хмельницький


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ


Які переваги мають відкатні та розпашні ворота в Хмельницькому


Переваги відкатних систем:

 • Компактність;
 • Стійкість до вітрового навантаження;
 • Стійкість до злому;
 • Надійність.

Переваги розпашних систем:

 • Більш доступні за ціною;
 • Безшумна робота;
 • Успішно використовуються протягом кількох десятиліть.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:


Ролети на гараж Ковані ворота


Автоматика для відкотних воріт


Нет комментариев
Добавить комментарий