Топ-5 відмінностей між секційними та ролетними воротами у Новограді-Волинському

Секційні та рулонні системи у Новограді-Волинському


Нерідко перед клієнтом постає вибір: які ворота краще обирати – секційні або ролетні? Їх можна часто побачити на інших гаражах, проте перед тим, як обирати щось для себе, треба краще ознайомитися з пропозиціями на сучасному ринку ворітних систем. Ми вам розповімо про 5 ключових відмінностей між рулонними воротами та секційними. Ми маємо власне виробництво – завод у Києві, за потреби, виготовимо ворота індивідуально для вашого гаражного отвору.


Секційні гаражні ворота Ролети на гараж


На сайті vorota24.com.ua можна відкрити для себе багато цікавого та корисного, ознайомитися з фото та відео матеріалами. Різноманіття вибору воріт від компаній виробників DoorHan, Alutech, Homann, Ryterna. Ми пропонуємо тільки якість, а перед тим, як співпрацювати, укладаємо договір. Технічні характеристики секційних та рулонних воріт у Новограді-Волинському


Призначення гаражного приміщення. Секційні ворота можуть бути як промисловими, так і гаражними. Для промислових використовують посилені напрямні, петлі, використовують товсту сталь та додаткові елементи безпеки. Ролетні ворота не мають промислових серій, а тому вони не можуть інтенсивно використовуватись. Для звичайного котеджу, як приклад, не треба ставити промислові ворота, достатньо буде побутових. Проте для автомийки пасуватимуть лише промислові брами, тому що побутові системи не зможуть впоратися з навантаженням.


ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Приклади робіт


Ворота для холодного чи теплого гаража. Якщо треба, щоб гараж завжди був теплим, то треба установлювати секційні ворота, тому що товста сендвічна панель у них наповнена поліуретаном, таким чином теплоізоляція їх дорівнює теплоізоляції цегляної стіни на 60 сантиметрів. Ролетні ворота не будуть тримати тепло в гаражному приміщенні, вони можуть покритися на морозі льодом та відмовитись працювати. 

Розміри гаражного отвору. Ролетні системи можна поставити на гаражний отвір до 6 м (ширина), до 3 м (висота). Площа полотна має становити до 18метрів у квадраті. Якщо перевищити ці показники, робота воріт може стати гіршою. Секційні гаражні ворота можна виготовити для того, щоб перегородити отвір до 6 м (ширина), до 3 м (висота). Якщо більші габарити, то такі системи називають промисловими. Вони становлять до 8 м (ширина), до 8 м (висота), площа для гаражного отвору не більше 48 метрів у квадраті.


Гаражні ворота ціна


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Автоматичний або ручний привід на гаражні ворота. На побутовий тип секційних воріт можна ставити як автоматику, так і керувати ними в ручному режимі. Ви можете обладнати секційні ворота приводом через деякий час після того, як вони будуть встановлені. Всі електриприводи обладнуються механізмом для розблокування. Ролети також можна відчиняти як за допомогою приводу, так і вручну. В ролетних системах автоматичний та ручний привід розташовані всередині валового механізму, а тому змінити керування не можна. Для цього треба замінити вали, а тому краще відразу визначитися з тим, що замовляти. Установіть автоматику від САМЕ, NICE, FAAC.

Ціна секційних та рулонних систем. Ролети дешевші, ніж секційні ворота, проте їх легше зламати, вони не тримають у приміщенні тепло. Секційні ворота краще ставити для приватного сектору, дачі, там, де вони не будуть часто використовуватися.


Расчет стоимости ворот


Розміри, ціна, варіант оформлення рулонних та секційних гаражних воріт у Новограді-Волинському


Окрім запропонованих розмірів, наша компанія ВОРОТА 24 виготовить для вас ворота індивідуально. Наші салони воріт можна знайти у кожній області – Новоград-Волинський, Житомир, Рівне. Усі розміри ми вказуємо в міліметрах. Слід сказати, що для секційних воріт доступне широке кольорове оформлення, можливо оздобити секційні брами під деревину, в той час як ролети можна пофарбувати в менше різноманіття кольорів.

Секційні гаражні системи, в мм:

 • Секційні гаражні ворота 2500х2000 мм, ціна 414 євро;
 • Секційні гаражні ворота 2500х2100 мм, ціна 415 євро;
 • Секційні гаражні ворота 2500х2200 мм, ціна 423 євро;
 • Секційні гаражні ворота 3000х2500 мм, ціна 499 євро;
 • Секційні гаражні ворота 3500х2000 мм, ціна 546 євро.


Салони воріт по Україні


Рулонні гаражні ворота, в мм:

 • Рулонні гаражні ворота 2500х2000 мм, ціна 200 євро;
 • Рулонні гаражні ворота 2500х2000 мм, ціна 316 євро;
 • Рулонні гаражні ворота 2500х2200 мм, ціна 338 євро;
 • Рулонні гаражні ворота 2500х2500 мм, ціна 369 євро;
 • Рулонні гаражні ворота 4000х2200 мм, ціна 489 євро.


Де можна купити гаражні секційні або ролетні ворота у Новограді-Волинському?


Покупку можна провести таким чином: замовити у нашому інтернет-магазині товар або ж відвідати самому салон воріт, що є в кожному центрі області. Якщо ви прийдете у наш салон, то при покупці ми вам надамо знижку на придбаний товар на 15 %. Тут, у салоні, можна подивитися те, що у нас є: ви зацікавитеся складними, автоматичними, відкатними брамами Алютех, Херман, Рітерна. Реалізуємо автоматику недорого. Щоб пришвидшити спілкування, набирайте нас за номерами: (095) 7127711, (067) 3269375. Ми чекаємо саме на вас!


ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ:

Консультація менеджера Виклик майстра


Переваги покупки секційних та ролетних гаражних воріт у комнанії ВОРОТА 24 у Новограді-Волинському


 • Не треба платити за доставку у будь-яке місто чи селище України;
 • 3-річні гарантії та придбаний товар;
 • Сервісна гарантія 5 років;
 • Постійно діють акції на весь товарний асортимент;
 • Укладення договору перед співпрацею;
 • Ви можете заплатити за гаражні ворота тільки після того, коли їх вам установлять.


 ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:


Відкатні ворота Ковані ворота


Ролетні ворота Автоматика для гаражних воріт

Нет комментариев
Добавить комментарий