Головні особливості відкатних воріт Alutech

Відкатні вуличні ворота Alutech в Теребовлі, особливості


Вуличні відкатні ворота – це гарне рішення для того, щоб контролювати доступ до власної території. Ворота здатні прикрасити приватний будинок та стати окрасою архітектурного ансамблю. Такі системи гарантують комфорт, безпеку, надійність у поєднанні зі стильним дизайном. У нас на сайті vorota24.com.ua багато цікавого: системи, що складаються, розсувні, автоматичні брами, ролетні, гаражні, відкатні ворота.  Безкоштовна доставка, салони в кожному обласному центрі - Теребовля, Тернопіль, Чернівці.  Власний завод з виробництва воріт у Києві. Гарантія на ворота становить до 15 років. Ви можете взяти участь в наших акціях, які проходять щодня та купити брами за дещо нижчою ціною.


Відкатні ворота Ворота вуличні


Вуличні відкатні ворота Alutech в Теребовлі, технічні характеристики та переваги


Розсувні ворота Алютех – це перш за все якість та досконалість в усьому.

 • Комплектуючі виготовляються на власному виробництві, а тому якість суворо контролюється;
 • Ворота відкатного типу, як, скажімо, Alutech ADS-400, можна наповнити різними складовими елементами – сендвіч-панелями, профлистом, алюмінієвим профілем, деревом; ви можете обирати як зовнішнє, так і внутрішнє оформлення;


 • Матеріалом для воріт слугує якісний алюмінієвий сплав. Його, в свою чергу, покривають спеціальними полімерними фарбами. Завдяки ним ворота стійкі до атмосферних явищ та не піддаються корозії;
 • Рамний профіль поєднується з профілями шини, таким чином, досягається висока жорсткість всієї конструкції;
 • Робочий ресурс воріт становить 25 00 циклів «відчинити-зачинити», це дорівнює 15 рокам щоденної роботи;
 • Ворота важко відчинити зловмисникам, тому що виробник застосував приховане кріплення, таким чином, фіксуючих елементів не видно. Вам не слід турбуватися, тому що ваша територія буде надійно захищатися;
 • Ворота прочиняються плавно, без ривків та шуму, як, наприклад - Alutech ADS-400, які взагалі працюють тихо. Причина такої гарної роботи полягає у використанні поліамідних роликів та нейлонової зубчатої рейки.


ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Приклади роботи


Ціни, розміри, та варіанти кольорового оформлення відкатних вуличних воріт Alutech в Теребовлі


Широка сітка розмірів, якщо ви не знайшли потрібних параметрів, то ми можемо для вас виготовити індивідуально замовлення, крім того, наш майстер знімає заміри цілком безкоштовно. Ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів на нашому сайті, почитати цікаві статті, подивитися приклади наших робіт. Розміри, вказані в міліметрах, виготовимо індивідуально під ваш гараж:

 • 3000х2085 - 790 євро;
 • 3000х2210 - 802 євро;
 • 3250х2085 - 820 євро;
 • 4000х2085 - 787 євро;
 • 4000х2335 - 817 євро.

Для оформлення брам гарно пасуватимуть коричневий або білий колір – порада від компанії ВОРОТА 24. Ви можете обирати зі стандартних кольорів на ваш розсуд: сріблястий, синій, червоний, шоколадний.


Цена откатные ворота


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Де можна купити вуличні відкатні ворота Alutech в Теребовлі?


Наші салони воріт можна відвідати в кожному обласному центрі,  відвідати салон воріт можна у місті Тернопіль за адресою: вул. Лук’яновича, 1. Ви можете зателефонувати на один з указаних номерів: (067) 641-74-70; (095) 712-77-11. Окрім цього, ми можемо вас проконсультувати, надати ремонтні послуги за цілком прийнятними цінами, пропонуємо швидкий та якісний монтаж всього за 990 гривень! Не забувайте про щоденні акції, гнучкі знижки, які можливі завдяки тому, що співпрацюємо з виробником напряму без посередників.


Гарантія 3 роки


Переваги компанії Alutech та вуличних відкатних воріт від виробника в Теребовлі


Компанія Alutech не стоїть на місці, а постійно прагне йти вперед та розвиватись. Так, білоруський виробник пропонує вам бічні двері в фасаді гаражних секційних воріт для того, щоб вам було ще зручніше користуватися нашими воротами.

ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ:

Консультація менеджера Виклик майстра


Тільки компанія Alutech має такі сертифікати: швейцарські QUALICOAT - підтверджує якість порошкового покриття; та SEASIDE – гарантує стійкість лакофарбового покриття екстудованого профілю до корозії. Білоруський атестат №BY112-02-1-0-0263 Інституту порошкової металургії, що підтверджує високу якість алюмінієвих сплавів для екстудованого профілю.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:


Гаражні ворота Автоматика для гаражних воріт


Ворота ролетні Ковані брами

Нет комментариев
Добавить комментарий