Асортимент автоматики у Житомирі для розпашних воріт САМЕ (Італія) – характеристики

Автоматика САМЕ для розпашних воріт у Житомирі


Автоматичні ворота з розпашними стулками користуються великим попитом на сучасному ринку. Це зумовлено простотою конструкції та тим фактом, що автоматика на ворота САМЕ може монтуватися на раніше встановлені розпашні конструкції.  Найбільшим попитом для автоматизації користуються приводи лінійного типу. Надійність конструкції цього приводу перевірена часом. Наразі САМЕ пропонує нове покоління автоматики для розпашних воріт. Як правило, автоматику встановлюють на ворота зі стулками від 1,6 до 8 метрів. У нас на сайті vorota24.com.ua багато цікавого, безкоштовна доставка товару по Україні, салони воріт у кожному обласному центрі – Житомир, Рівне, Київ. Розпашні, відкатні, розсувні брами, гаражні ролети від заводу виробника.


автоматика для розпашних воріт came


Серії автоматики САМЕ для розпашних воріт у Житомирі


Привід САМЕ Frog J - для установки на ворота зі стулками до 1,8 метра, що функціонує від 24 В, призначається для підземної установки. Він признаний одним з найнадійніших та безпечних електромеханічних систем, що підходять для використання в небезпечних умовах.
Переваги:

Це новий виріб, що можна встановлювати навіть у не пристосованих умовах. САМЕ Frog J компактний, не вимагає особливих витрат для установки. Блок керування обладнаний функцією самодіагностики зі світлодіодним індикатором та передбачає підключення приводів за допомогою 1 кабелю з 3 жилами.


Привід САМЕ Amico відповідає високим стандартам у галузі безпеки, має ксклюзивний дизайн. Електромеханічний привід автоматизує розпашні ворота зі стулками шириною до 2,2 метри, це дуже надійний пристрій. Широко застосовується на таких об’єктах, де питання безпеки посідає перше місце.

Переваги:

В наявності низьковольтна модель на 24 В, є також нова версія приводу, розрахована на  230 В. можна встановити сумісно з блоком керування САМЕ ZL90, з функцією самодіагностики та особливий кабель для підключення на 3 жили. Модель приводу, що працює від навантаження 230 В, встановлюють разом з багатофункціональним блоком керування САМЕ ZA3N.


автоматичні розпашні ворота Житомир


Привід САМЕ Flex – автоматика для невеликих розпашних воріт та хвірток, які вимагають мінімального установочного простору та здатності розміщуватися впритул до стіни або огорожі.  Ідеальне рішення для керування пішохідними хвіртками у приватному житловому секторі.

Переваги:

Компактна та проста автоматика призначається для багатоцільового використання та пропонує версію моделі з передаючим важелем та з напрямною для використання у вузькому місці або впритул до бічної стіни. Окрім того, електроніка оснащується спеціальною платою резервного живлення, що у випадку аварійного відключення електроенергії автоматично активує систему резервного живлення, використовуючи акумуляторну батарею. Таким чином, гарантується безперебійна робота навіть за відсутності основного джерела живлення.Привід САМЕ Ferniавтоматика для розпашних воріт великих розмірів. Завдяки особливому передаючому важелю САМЕ Ferni швидко та ефективно усуває проблеми, пов’язані з рухом воріт, таким чином, вони працюють плавно, безпечно.

Переваги:

Новий привід з шарнірним важелем. Автоматизує розпашні ворота зі стулками шириною до 4 метри кожна. Автоматизує ворота, розміри опор яких виключають можливість установки інших приводів. Спеціальна серія САМЕ Ferni з телескопічним важелем, що знижує площу робочих вузлів при відкриванні. Її можна ставити на стулки шириною до 2 метрів.


 


 

Нет комментариев
Добавить комментарий