Рулонні сталеві та алюмінієві промислові ворота у Житомирі

Наша компанія ВОРОТА 24 пропонує замовити та встановити промислові рулонні ворота будь-якого типу та розміру. Промислові рулонні ворота, які пропонує наш інтернет-магазин,  це практичні брами, які не бояться ніяких погодних умов, адже вони можуть чудово функціонувати у будь-яку пору року. Салони воріт у всіх обласних центрах – Житомир, Київ, Рівне.


промышленные рулонные ворота киев


Особливості рулонних сталевих та алюмінієвих промислових брам у Житомирі


Стійкі до злому, промислові рулонні брами – це надійний спосіб захисту від проникнення зловмисників, що гарантує господарю воріт повну цілісність майна. Простота конструкції рулонних воріт забезпечує їх надійність, довговічність та функціональність навіть за умови найінтенсивнішої роботи. Протягом багатьох років якісні промислові рулонні брами від нашої компанії демонструють стабільність своїх базових технічних та експлуатаційних характеристик.  На vorota24.com.ua фото, відео огляди, відгуки клієнтів.

Бездоганність зовнішнього вигляду та мінімальне зношування поверхні рулонних воріт гарантує надійне полімерне покриття. У нас великий асортимент товару: гаражні ролети, підйомні, розсувні, відкатні ворота, автоматика. Ми пропонуємо безкоштовну доставку по Україні.Переваги рулонних брам у Житомирі


Якісні, фахово встановлені промислові рулонні брами не завдадуть вам ніяких клопотів. Ворота не займають корисний простір, як перед собою, так і всередині приміщення. Такі ворота можна монтувати практично на будь-який гаражний отвір. Часто промислові рулонні ворота можуть бути єдиним прийнятним рішенням установки у тих випадках, коли установка будь-якої іншої альтернативної системи воріт є неможливою.Окрім вищезазначених, рулонні брами промислового призначення володіють наступними принциповими перевагами:

  • Рулонні брами звільняють свого господаря від необхідності періодично чистити простір перед гаражем, або ж коморою.
  • Рулонні ворота цього типу володіють економною конструкцією з тих, що пропонує сучасний ринок.
  • Універсальність рулонних воріт суттєво розширює спектр їх застосування – від воріт для гаражів та комор, до воріт, що здатні перекрити в’їзд на територію, виставковий або торговий центр, банк.
  • Ворота можуть бути виготовлені як з алюмінієвого, так і зі сталевого профілю. Ворота можуть бути укомплектовані протипожежною системою або можуть мати анти-вандальну конструкцію.

ворота промышленные рулонные


Рулонні конструкції промислового призначенні від виробника Hormann в Житомирі


Окремо можна зупинитися на продукції виробника воріт Hormann (Німеччина). Ми пропонуємо рулонні решітки та ворота від цього заводу воріт. Проста конструкція промислових брам, мінімум конструктивних елементів, надійність автоматики гарантує рулонним воротам довгу експлуатацію без перебоїв.

Саме такі ворота ми радимо установлювати на досить широкі гаражі отвори. Ворота можуть перекрити отвір до 9 метрів  у висоту, та 12 метрів у ширину, що є абсолютним рекордом для воріт усіх типів. 


 

 


Ворота рулонного типу від виробника Hormann виконані у повній відповідності з вимогами безпеки Євросоюзу. Ворота випускаються в широкому спектрі кольорів та відтінків, до 1000 варіацій пофарбування воріт! Профіль виготовляють зі сталі або алюмінію. При цьому поверхня алюмінієвої панелі рулонних воріт може бути пофарбована, мати тиснення. Сталеві панелі промислових воріт можуть виготовлятися з особливо твердої сталі, що володіє підвищеною стійкістю до значних механічних впливів, та має підвищену антикорозійну стійкість.


 

Нет комментариев
Добавить комментарий