Новинка на ринку воріт – швидкісні ворота секційні промислового значення Hormann HS PU тепер і у Львові

Швидкісні ворота секційні промислового значення Hormann HS PU  у Львові


Ніщо не стоїть на одному місці. Все постійно розвивається та удосконалюється. Сьогодні компанія ВОРОТА 24 хоче вам запропонувати новинку на сучасному ринку воріт – швидкісні ворота секційні промислового значення Hormann HS PU у Львові. Це нова концепція сучасних воріт.Такі ворота мають беззаперечні переваги перед іншими моделями.

Прогрес в технології. Постійні удосконалення та покращення, що втілюються висококваліфікованими фахівцями у життя, а також знання вимог ринку до найменших деталей дозволяє випускати рентабельні швидкісні ворота, що відповідають найсучаснішим вимогам. Щоденні акції, ви можете ознайомитися з ними, а також почитати відгуки наших клієнтів у нас на сайті votora24.com.ua, фото та відео огляди.

Високоточне виробництво. Інноваційні, точно узгоджені одне з одним технологічні рішення є запорукою постійно зростаючої кількості продукції. Ілюстрацією до цього твердження може слугувати новий апарат для зварювання з гарячим повітрям, що гарантує точну автоматичну зварку полотна воріт. Салони воріт у кожному обласному центрі – Львів, Чернівці, Рівне.

Оптимізація виробничих процесів. За рахунок високої швидкості відкривання та  закривання швидкісних секційних воріт вдається оптимізувати робочі процеси та значно пришвидшити виконання логістичних операцій. Залежно від варіанта виконання, гарячеоцинковані 2-стінні секції намотуються по спіралі або рухаються по напрямним. Доставка – безкоштовна.


купити промислові ворота київ


Висока теплова ізоляція швидкісних воріт секційних промислового значення Hormann HS PU  у Львові


Прекрасна теплоізоляція. Прозорі сталеві секції промислових воріт заповнені спіненим поліуретаном та термічно розділені. Таким чином, енергетичні втрати знижуються, та досягаються дуже високі показники теплоізоляції, до 0,64 ВТ на метр квадратний. Коли до воріт висуваються високі вимоги щодо умов зберігання охолоджених та заморожених продуктів, найкращим вибором будуть швидкісні ворота з товщиною секцій 100 міліметрів. Гарантія на товари 3 роки.

Надійна безпека. Висока швидкість вимагає особливих заходів з безпеки. Рішення – світлова решітка, яка серійно встановлюється в бічних елементах воріт та має необхідний захист. За рахунок свого розташування вона безконтактно контролює всю зону закривання воріт до висоти 2500 міліметрів.

Безконтактний захист. Запобіжна світлова решітка, вбудована в бічні елементи, контролює зону закривання полотна воріт до висоти 2500 міліметрів.  Виготовляємо під ключ.


 

 


Завдяки світловій решітці гарантується виконання вимог техніки безпеки, вказаних у європейському стандарті DIN EN 13241-1. Таким чином, додаткові пристрої безпеки, як наприклад, запобіжник замкнутого контуру або світловий бар’єр, вам не потрібні. Оцініть високу безпеку цих швидкісних воріт, до того ж зручних у монтажу та простих в обслуговуванні.

Більш тривалий строк використання та висока рентабельність в стандартній комплектації. Блок керування з перетворювачем частоти зменшує навантаження на механічну частину воріт та гарантує їх безшумний рух за майже повної відсутності зношування. Висока швидкість відкривання та закривання дозволяє оптимізувати виробничі процеси та знизити теплові втрати. Окрім того, завдяки плавному пуску та плавній зупинці, понижується навантаження на весь механізм воріт, що значно  подовжує строк їх служби. Хід важких теплоізольованих воріт підтримується за рахунок пружин, а швидкісних секційних воріт з напрямними H і V – завдяки використанню стійкої до зношування противаги.


купити промислові ворота Львів дешево


Переваги швидкісних воріт секційних промислового значення Hormann HS PU  у Львові


Сталеві секції, рівномірно заповнені пінополіуретаном.

Завдяки гарячому цинкуванню на 2 стінки секцій, заповненим твердим пінополіуретаном, гарантується особливо високий рівень теплоізоляції.

Серійно ворота поставляються кольору білого алюмінію RAL 9006. Ззовні ворота прикрашає поверхня Micrograin з тонкими лініями профілю, з внутрішнього боку секції виконані з відтиском Stucco. Покращена термоізоляція завдяки ThermoFrame.

В приміщеннях, що опалюються, потрібні швидкісні ворота з гарною теплоізоляцією. Рама типу ThermoFrame розділяє бічний елемент та корпус приміщення. Термічне розділення встановлюється легко, з додатковими ущільнювачами покращує теплоізоляцію на 15 %. Раму ThermoFrame можна замовити для воріт з секціями товщиною 42 міліметри та 67 міліметрів.


Нет комментариев
Добавить комментарий