Не пропустіть! Відкатні алюмінієві ворота автоматичні ALUTECH ADS 400 за дуже привабливою ціною у Вінниці

Відкатні ворота користуються неабияким попитом, адже вони зручні та компактні, не вимагають додаткового простору перед під’їздом, їх зручність особливо помітна взимку, коли не треба розчищати місце перед ворітьми для того, щоб мати зручний проїзд.


Відкатні ворота у Вінниці


Відкатні ворота автоматичні ALUTECH ADS 400 у Вінниці


Компанія ВОРОТА 24 пропонує звернути увагу на зручні та вигідні ворота ALUTECH ADS 400 у місті Вінниця. Це удосконалена версія попередніх воріт, більш комфортна, такі ворота будуть ідеальними для приватного будинку, або для дачі.  Нові автоматичні відкатні ворота мають дуже широкий асортимент, а тому навіть найвибагливіший клієнт знайде для себе саме те, що потрібно для нього.

Враховані всі побажання клієнта щодо відкатних воріт, а тому різноманіття варіантів  конструкції дозволить обрати саме такі, що треба ворота для вашої господи.

Відкатні ворота від виробника ALUTECH ADS 400 поєднують у собі сучасні технології та традиційну якість, що гарантує їх бездоганну роботу протягом тривалого проміжку часу та надійність.


Відкатні ворота автоматичні ALUTECH


Такі ворота мають ряд безсумнівних переваг, вони удосконалені, строк використання подовжений на 15 років, різноманітні варіанти заповнення полотна воріт, і, що важливо, демократична ціна. Сандвіч-панель має товщину 45 міліметрів, листовий матеріал – профлист, дерев’яна дошка, ролетний профіль AG-77. Відкатні ворота від виробника Алютех поставляються в комплекті з високоякісними комплектуючими та потребують ремонту у разі необхідності.


Відкатні алюмінієві ворота автоматичні ALUTECH ADS 400 у Вінниці, застосування та призначення


Автоматичні відкатні ворота можуть бути встановлені як для приватних, так і для промисловий об’єктів. Їх основні переваги полягають у великому різноманітті типів заповнення полотна воріт,  широкій палітрі кольорів, простому та швидкому монтажу, легкій збірці. Окрім того, відкатні ворота мають безсумнівні переваги – міцні, надійні, мають привабливий зовнішній вигляд.

Виготовлені відкатні ворота на основі спеціальної конструкції, - алюмінієва рама полотна воріт  пересувається за допомогою роликових опор, які, відповідно, монтуються в фундамент за гаражним отвором поза зоною проїзду.

Якщо відкатні ворота змонтовані правильно, то їх легко можна відчиняти та зачиняти в ручному режимі. До базового комплекту воріт включають і засув, який використовують для того, щоб зачинити ворота. Для того, щоб використання відкатних воріт було зручним та легким, рекомендуємо встановити на них автоматику для відкатних воріт. У такому разі відчиняти та зачиняти ворота буде електропривод, який керується дистанційним пультом.Додаткові опції для воріт ALUTECH ADS 400 у Вінниці


Відкатні ворота комплектуються такими складовими:


  • Рейка з зубчиками
  • Опорна рама для бетонування
  • Підтримуючий стовп з розкосами


Ворота Алютех купити Віниця


Автоматичні відкатні ворота ALUTECH ADS 400 у Вінниці, переваги


Поза всякими сумнівами, відкатні ворота – це достатньо складна конструкція,  яка складається з багатьох частин, - сандвіч-панелі, профілю шини, кутових з’єднувальних елементів та іншого. Відкатні ворота цієї серії мають такі переваги – завдяки своїй удосконаленій конструкції, для них можна застосувати більш, ніж 20 варіацій накладного або внутрішнього варіанта заповнення полотна.  Базова основа виготовлена з алюмінієвого профілю, покритого полімерами, що захищає ворота від негативного впливу зовнішнього світу.

Пропонуємо ролетні ворота, секційні гаражні ворота, автоматичні гаражні ворота. Ми пропонуємо безкоштовну доставку, гарантію на товар 3 роки, виготовлення під ключ, виїзд майстра на заміри. Наші салони воріт в кожному обласному центрі, у Вінниці, Одесі, Тернополі. Ласкаво просимо на наш сайт vorota24.com.ua


ДО НОВОГО РОКУ ЗАЛИШИЛОСЬ ЗОВСІМ МАЛО! ПОСПІШАЙТЕ КУПИТИ ВІДКАТНІ ВОРОТА АЛЮТЕХ НЕДОРОГО!


 

Нет комментариев
Добавить комментарий