Наші поради, як обрати теплі гаражні ворота KRISPOL в Тернополі

Наша компанія ВОРОТА24 пропонує до уваги гаражні ворота KRISPOL в місті Тернопіль по демократичним цінам з безкоштовною доставкою.


Ворота VENTE K2 RFS 60 KRISPOL

Ворота серії VENTE K2 RFS 60 від виробника KRISPOL – це ворота, найбільш теплі в представленій серії.


Нова серія гаражних воріт KRISPOL

VENTE K2 RFS 60 KRISPOL – це тільки передові технології та високоякісні матеріали. Дотримання сучасних архітектурних тенденцій з урахуванням високих показників енергетичної ефективності.


ворота Кріспол в Тернополі

Ворота зазначеної серії відповідають усім вимогам сучасного та стильного дизайну, естетики та, звичайно ж, енергозбереження. Ми використовуємо тільки інноваційні рішення в галузі дизайну та технологій для того, щоб задовольните потреби наших клієнтів. Теплі ворота від виробника Кріспол в Тернополі мають демократичну ціну, таким чином вони доступні для широкого загалу покупців.


Особливості гаражних воріт VENTE K2 RFS 60 KRISPOL

Особливість такого типу воріт в тому, що виробник застосовує теплі панелі з товщиною в 60 міліметрів, з дуже гарними показниками теплової передачі. Це втричі кращий показник порівняно з сорокаміліметровими панелями. Це означає, що ворота такого типу є дуже теплими та надійними, вони гарантують вам тепло та затишок взимку.


гарантія на товар

Але треба сказати, що панелі мають перевагу не тільки по тепловій ізоляції. Виробник застосував подвійну систему ущільнювачів. Використано подвійне ущільнення, причому нижня поверхня має 2-пелюстковий профіль, а також – 1-пелюстковий додатково до нього.

Також ці ворота мають додаткові ущільнення по рамі зверху та збоку. Спеціальна конструкція гарантує вам, що не буде протягів та холоду між напрямною воріт та стіною. Поєднання нижніх розширених ущільнювачів, міжсекційних подвійних ущільнювачів гарантує чудову ізоляцію для всієї конструкції.


Подивитись відео ви зможете тут.


Також бренду Кріспол притаманна безкомпромісна естетика. Гладкі панелі цього виробника не мають тиснення, можливо обрати будь-яке кольорове рішення на ваш розсуд, а також декоративна ламінація в широкому асортименті.


виготовлення під ключ

Ми пропонуємо вам звернути увагу на унікальний декор – сосна антична, що є тільки в Кріспол. Також виробник турбується про стильний зовнішній вигляд воріт, важлива кожна деталь. Пропонуємо пофарбувати бічну частину панелі в той же колір, що й внутрішня частина воріт.

Також ж вашої уваги – ролетні ворота, автоматичні гаражні ворота, секційні гаражні ворота. Ми пропонуємо безкоштовну доставку по всій території України, виготовлення під ключ. За потребою, наш майстер виїздить на заміри безкоштовно. Надаємо гарантію на товар 3 роки. Наші салони воріт розташовані в кожному обласному центрі, зокрема, і в містах – Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. Завітайте до нашого інтернет-магазину vorota24.com.ua та оберіть те, що вам потрібно! Наші менеджери нададуть вам детальну консультацію для того, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант брами.


ПОСПІШАЙТЕ ПРИДБАТИ ГАРАЖНІ БРАМИ ДО КІНЦЯ ПОТОЧНОГО РОКУ ЗА ВИГІДНИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ!Нет комментариев
Добавить комментарий