Як правильно вибирати промислові ворота в Мукачево

На сьогодні на ринку існує чимало видів промислових воріт від таких провідних виробників, як Хорманн, Алютех, Рітерна. Компанія ВОРОТА24 пропонує вам підходити до вибору промислових воріт в Мукачево відповідально, враховуючи всі потрібні нюанси.

Промислові секційні ворота встановлюють на виробничих та сільськогосподарських об’єктах, в автомобільних салонах.


як встановити промислові ворота

Наші фахівці при виборі воріт радять звернути увагу на особливості та розміри отвору, тип монтажу, вид воріт, інтенсивність користування, вид керування воротами, додаткові аксесуари, тип приміщення, де вони будуть встановлюватись.


Промислові ворота розподіляють на 2 типи

 залежно від виду панелей, що використані при виробництві воріт.

  • Ворота зі сталевих сандвіч-панелей, вони підійдуть для виробничих, комірних, сільськогосподарських приміщень.
  • Панорамні ворота – ворота з алюмінієвих сандвіч-панелей зі вставками. Панорамні ворота ідеальні для фасадів зі скла та металу. Вони встановлюються на автосалони, мийки, будівлі МНС.  

Проведення замірів

Це перший крок для вибору промислових воріт. Заміряють висоту, ширину, висоту перемички, відстань від краю отвору до бокових стін. Ці параметри визначають вид воріт та тип монтажу.

Всі розміри вимірюються від нульових показників, треба перевірити горизонтальність підлоги, вертикальність стін отвору. Отвір вимірюють зсередини, так як секційні ворота монтуються на внутрішню поверхню. Висота перемички  визначає тип монтажу воріт.


Вибір типу монтажу

Промислові ворота мають до десяти типів монтажу. Тип монтажу залежить від 2 основних параметрів – висоти перемички та виду отвору та даху – висока стеля, похилий дах. Стандартний тип монтажу секційних воріт – класична варіація  установки – коли вал з пружинами розташований над полотном воріт, ворота відчиняються під прямим кутом. Найменша висота перемички складає 410 мм.


виготовлення від ключ

Для приміщення з високою стелею можна використати вертикальні, високі  типи монтажу з різними варіантами розташування валу. Для високих типів монтажу найменша висота перемички – 900 мм, для вертикальних типів монтажу – більше 340 мм.  Якщо дах виконаний під кутом, то ідеально підійдуть ворота похилого типу монтажу. Для приміщення з невеликою перемичкою пропонуються ворота низького типу монтажу.


Визначення інтенсивності використання воріт

Ворота стандартного комплекту розраховані на ресурс 25 тисяч зачинення-відчинення. Якщо ворота будуть інтенсивно використовуватись, то  можна за вомогою збільшити ресурс воріт до 100 тисяч циклів. Відео ви зможете подивитись тут. 


Вибір полотна воріт

Ворота з сандвіч-панелей мають 2 основні малюнки – гофр та мікрохвиля. Панорамні ж ворота виготовляються з алюмінієвих панелей, зі вставками, або з композитної панелі.  Панорамні ворота розділяють на 3 типи – повністю панорамні ворота, панорамні ворота з нижньою сталевою сандвіч-панеллю та комбіновані ворота.


Вибір кольору воріт

Вдало підібраний колір воріт дозволить підкреслити архітектуру всієї будівлі. Ми пропонуємо вам палітру стандартних кольорів для панорамних воріт.


Визначення необхідності встановлення хвіртки

Вбудована хвіртка дозволить подовжити строк служби секційних воріт. Для того, щоб ввійти до приміщення, не треба кожного разу відчиняти ворота, можна скористатися вбудованою хвірткою. Хвіртку можна встановити в ворота з сандвіч-панелями та в панорамні ворота.


Вибір виду керування воротами

Секційні ворота можна прочинити як вручну, так і за допомогою автоматики. Вибір виду керування залежить від вашого гаманця. Вага секційних воріт компенсується підібраними торсійними пружинами, а тому навіть важкі ворота можна відчинити та зачинити в ручному режимі.

Промислові ворота в Мукачево, обладнані автоматикою, більш зручні в використанні. Потужні електроприводи дають змогу автоматизувати промислові ворота великих розмірів. Автоматизовані ворота легко керуються за допомогою кнопкової панелі або за допомогою радіокерування.


виїзд майстра на заміри


Вибір приладу для зачинення воріт

До стандартного комплекту промислових воріт входить засув, який встановлюють з внутрішнього боку воріт. Така система підійде тільки для приміщення з запасним входом.  Для приміщення без додаткового входу та вбудованої хвіртки наші фахівці рекомендують встановити замок, який дозволить відчинити та зачинити ворота як ззовні, так і зсередини.

Ми пропонуємо вам ознайомитись з такими пропозиціями, як ролетні ворота, секційні гаражні ворота, автоматичні гаражні ворота. Ми надаємо гарантію на товар 3 роки, безкоштовну доставку по Україні, виготовлення під ключ та виїзд на заміри. Наші салони воріт знаходяться в кожному обласному центрі, зокрема, і в Мукачево, Ужгороді, Львові. Завітайте до нас на vorota24.com.ua  


ПОСПІШАЙТЕ КУПИТИ ПРОМИСЛОВІ БРАМИ ЗА ВИГІДНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ!


Нет комментариев
Добавить комментарий