Промислові ворота - монтаж, принцип роботи та ціни на ворота в місті Стрий

Компанія ВОРОТА 24 пропонує вам звернути увагу на промислові ворота від виробників Рітерна, Алютех, Хорманн у місті Стрий. На сьогодні такий вид воріт найчастіше встановлюють на різноманітних промислових та виробничих об’єктах.

Головна вимога до воріт такого типу – це довговічність при інтенсивному та тривалому використанні.


промислові ворота

Зазвичай промислові ворота встановлюють там, де звичайні гаражні ворота не витримують високих навантажень у роботі. Якщо секційні гаражні ворота потребують ремонту, то промислові ворота створені спеціально для інтенсивних навантажень, та зможуть витримати фактично будь-яке навантаження.


Технічні вимоги до промислових воріт

Промислові ворота у Стриї вироблені з урахуванням тих технічних показників, які особливо потрібні в роботі, а саме:


 • Ворота здатні витримати високу циклічність
 • Розміри полотна таких воріт часто бувають нестандартних розмірів
 • Ворота захищені від обриву тросів та пружин
 • Для умов з підвищеним рівнем вологи всі напрямні виготовлені з антикорозійним покриттям


 Особливість таких воріт полягає ще в їх великих розмірах. Це важливо, якщо через них в’їздитимуть великі машини, фури, кари. Такі промислові ворота зручні, безшумні, надійні в роботі.  


Промислова автоматика

На сьогодні промисловими воротами легше керувати, тому що вони обладнані сучасною автоматикою. Автоматичні приводи для промислових воріт дуже відрізняються від приводів для звичайних воріт.  Автоматику для такого типу воріт встановлюють на вал воріт. За допомогою стаціонарної кнопки здійснюється керування автоматикою воріт та ураховує циклічність.  


ворота в Стриї недорого


Хвіртка

За потребою, в промислові ворота можна вмонтувати хвіртку з замком та доводками. Розташування хвіртки повністю залежить від побажань замовника.

Хвіртку можна розташувати по центру воріт, зліва, справа від полотна. Вона не потребує зміни положення воріт, а тому дозволить значно зекономити тепло в приміщенні.

Окрім того, ми зможемо виготовити хвіртку у Стриї, яка розташовуватиметься поряд з вашими гаражними ворітьми.  Можемо укомплектувати за бажанням довідником та замком.


Застосування промислових воріт Алютех

Застосовуються такі ворота для будь-якого об’єкту промислового призначення.  Відкатні промислові ворота, промислові автоматичні ворота – з усім цим ви можете ознайомитись та замовити для себе потрібний варіант.


Монтаж промислових воріт

Установка промислових воріт може бути таких типів та видів:

 • Стандартна
 • Стандартна при положенні пружин позаду
 • Занижена при положенні пружин попереду
 • Занижена при положенні пружин позаду
 • Підвищена
 • Підвищена з застосуванням консолі
 • Вертикальна
 • Вертикальна з консоллю
 • TLP LHR FM нахилений
 • TLP STD нахилений

Типи панелі


Промислові ворота виготовлені з доступного типу панелі. На сьогодні таких типів панелей декілька.  Широкий вибір панелей допоможе вам надати власним воротам індивідуальності  та максимально ефективно вбудувати їх до загального дизайну об’єкту.


безкоштовна доставка


Аксесуари для промислових воріт

До базового комплекту воріт промислових у Стриї входять: фірмова 2-стороння ручка та засув для зачинення воріт зсередини. Окрім базових елементів функціональність та зовнішній вигляд воріт можливо розширити додатковими опціями.

Окремо можна виділити:

Вікна різної форми та розмірів, хвіртку з замком та довідником, автоматику для воріт, окремий врізний замок, якщо хвіртка не передбачена, більш зручні ручки, вентиляційні гратки.  

Для промислових воріт ви зможете обрати за потребою такі види вікон, як – круглі, овальні, прямокутні. Склопакети можуть бути пластиковою рамою, рамою з нержавіючого матеріалу, пофарбовані в потрібний вам колір.

Купити промислові ворота, ви зможете, завітавши в наш інтернет-магазин на vorota24.com.ua також вас можуть зацікавити ролетні ворота, автоматичні гаражні ворота, промислові секційні ворота. Ми надаємо гарантію на товар на 3 роки,  виготовляємо під ключ, гарантуємо безкоштовну доставку по Україні, а ще – виїзд нашого майстра на заміри.  Наші салони воріт ви знайдете в кожному обласному центрі. Зокрема, і в містах – Стрий, Львів, Ужгород.


ПОСПІШАЙТЕ КУПИТИ ПРОМИСЛОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА ЗА ВИГІДНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ!


Нет комментариев
Добавить комментарий