Вибираємо ковані ворота у Івано-Франківську. Як правильно обирати ковані ворота?

При виготовленні  кованих брам ви можете милуватися їх красою та досконалою обробкою кожного елемента.  Це справжній витвір мистецтва, який створюють для вас майстри.

Компанія ВОРОТА 24 пропонує до вашої уваги ковані ворота в Івано-Франківську.


Ми гарантуємо безкоштовну доставку по Україні, виїзд на заміри, виготовлення під ключ та надаємо гарантію на 3 роки. Наші салони знаходяться у кожному обласному центрі, зокрема, в Івано-Франківську,  Тернополі, Чернівцях. Ласкаво просимо вас на vorota24.com.ua  також вас можуть зацікавити ролетні ворота,  автоматичні гаражні ворота, гаражні секційні ворота.

З нами ви відкриєте для себе світ кованих виробів. Кожен тут знайде власний стиль та спосіб виразити себе.

Ковані ворота є обличчям вашого дому, вони  показують статус та смак господаря. Наші майстри здатні відобразити в своїх роботах  натуру їх майбутнього власника.

Ми виражаємо себе за допомогою кування, завдяки цьому кожна робота – це те, чим пишається її автор. Всі вироби, які виготовляють наші майстри,  індивідуальні, продумані та лаконічно вбудуються до архітектури будівель, які розташовані поряд. Кування воріт – це трудомістка та кропітка праця, в яку ми вкладаємо частку власної душі.

Двір власника кованих воріт буде виокремлюватись серед інших, привертати увагу, викликати захват. Але найголовніше, це те, що вони будуть функціонувати протягом довгих років та не потребують реставраційних робіт. Ви можете придбати ковані ворота за демократичними цінами.


Дизайнерський проект для кованих воріт

На цій сходинці художником розробляється ескіз  для майбутніх кованих воріт, що ґрунтується на особливостях загального ландшафту, оточення та потреби вбудувати виріб в оточуюче середовище. Художник оцінить загальну композицію, відповідну стилістику, взаємозв’язок з іншими кованими виробами, якщо такі є, зв'язок з вхідними даними, а також інші нюанси, важливі для роботи. Тільки після цього художник-дизайнер   робить ескізні замальовки.


Існує 3 основні типи воріт за своїм функціоналом:


 • Ковані розпашні ворота
 • Ковані відкотні ворота
 • Ковані розсувні ворота


На ескізі буде зображено загальний художній вигляд воріт. Проте, хоча це й приблизна замальовка,  проте в ній обов’язково дотриманий масштаб для всіх елементів, їх розташування та приблизні розміри.  


купити ворота недорого

Підбор кольорової гами ґрунтується на естетичних вподобаннях замовника та загальній кольоровій палітрі фасаду будинку.

 Даний етап завершує технічне проектування – розраховують вагу конструкції,  засоби та методи кріплення, кількість потрібного матеріалу.


Кування елементів для воріт

Кування вручну окремих частин воріт виконує майстер в кузні. Для цього він використовує стандартний набір обладнання та інструментів: горн, ковадло,  ручник,  молот,  апарати для зварювання.  За потребою застосовують токарний верстат.


Монтаж гарних кованих воріт

Монтаж виконаний за проектом, який був створений раніше та затверджений замовником. Виготовлені елементи проходять звірку з трафаретом для того, щоб дані повність співпадали. Окремі елементи зібрані у відповідності з проектом,  кріпляться за допомогою зварюванням, встановлюються петлі на металічні ворота.

Під керівництвом художника фігурні вироби фіксують за допомогою зварювання в тому місці, де вони непомітні. В окремих випадках петлі установлюють в процесі установки, адже найменша помилка може призвести до деформації та буде впадати в око.


Готуємо ворота до фарбування

Тут шліфують зібрану конструкцію, з металу знімають бруд спеціальними металевими щітками. Готують зварювальні шви, очищають їх, таким чином виріб набуває гладкого вигляду. Окрема робота – це знежирювання поверхні. Фігурні елементи кованої конструкції, які придбали уже готові, часто заповнені мастилом, тому на масній поверхні фарба не може закріпитись. 


Фарбування кованих воріт

Ковані ворота фарбують за сухої та безвітряної погоди, за температури повітря від +20 до +36 градусів за Цельсієм.  Саме фарбування здійснюється наступним чином: • Нейтралізують іржу на поверхні виробу
 • Наносять базове покриття для найбільшої адгезії шарів
 • Фарбування виробу. За потребою застосовують кілька шарів фарби або фінішне покриття за допомогою лаку.


Патинування кованих воріт

Для того, щоб надати кованим воротам особливого та неповторного вигляду, начебто старовинного виробу з відтінками срібного, золотого, мідного та бронзового кольору, використовують патинування.  Виконується це на вимогу замовника після того, як повністю пофарбували ворота. Згідно з проектом, патину наносять вибірково на окремі деталі конструкції. Або ж покривають повністю. 

Для патинування використовують безліч фарб – фактурні, алкідні, порошкові, молоткові, електростатичні.  Кожна з них має свої переваги та недоліки, а тому вибір певної фарби здійснюється з урахуванням вимог проекту та побажання замовника.


Установка металевих воріт

Безпосередньо на місці установки монтують конструкцію за допомогою зварювання чи спеціальних з’єднань. Напередодні майстер визначає, яким чином кріпити готовий виріб. Для цього можуть підійти опорні стовпи, анкерні гвинти, саморізи  або ж інші деталі для кріплення.  Проте у будь-якому випадку, конструкція та монтаж мають забезпечити безпеку та надійність подальшої роботи воріт.


виготовлення кованих воріт

Фарбуванням дрібних подряпин завершують монтаж. Подряпини можуть бути при транспортуванні, очищення від бруду, здійсненні зварювання.


Ціна на ковані ворота


Ціна на ковані ворота ґрунтується на таких показниках, як:


 • Габаритні розміри - для площі в’їзного отвору, висоти
 • Особливостях, типу, вартості використаних матеріалів
 • Вимог замовника до покриття виробу – складність попередньої обробки, обраної фарби
 • Кількості та складності фігурних елементів – виноградне гроно, виготовлене вручну коштує більше, ніж троянда з будівельного супермаркету
 • Спосіб для кріплення кованих воріт – відкатні ворота та розсувні ворота мають різні показники для вирахування собівартості.


 З’ясувати вартість кованих воріт в Івано-Франківську ви зможете, скориставшись функцією зворотного зв’язку. Є можливість здійснити попередні заміри. 


ПОСПІШАЙТЕ ЗАМОВИТИ КОВАНІ ВОРОТА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ЗА ВИГІДНИМИ ЦІНАМИ! ОЦІНІТЬ ПЕРЕВАГИ  НАШИХ ВОРІТ.

Нет комментариев
Добавить комментарий