Гаражні ворота яких видів можна купити в місті Львів

Ваш гараж може знаходитися як поза житлом, так і бути безпосередньо вбудованим в загальну архітектуру оселі. Зрозуміло, що гараж не зможе вас захистити без надійних  воріт.  Існує кілька видів гаражних воріт, які можна підібрати залежно від розміру гаража, наявності вільного простору перед ним, зручності та зовнішнього вигляду воріт.


купити ворота недорого


Компанія ВОРОТА24 пропонує до вашої уваги гаражні ворота у Львові, Тернополі, Ужгороді.  Нижче ми розглянемо гаражні ворота від таких виробників, як ALUTECH, DOORHAN, RYTЕRNA, HORMANN.

Гаражні ворота мають вирішувати таке важливе питання, як робота за будь-яких погодних умов.


Види гаражних воріт 

  • Розпашні
  • Секіційні
  • Відкатні
  • Підйомно-поворотні
  • Рулонні

 Секційні гаражні ворота

Цей вид користується великим попитом, адже їх можна застосовувати для будь-якого типу отвору. Складаються з горизонтальних панелей, які поєднані між собою за допомогою петель. Відчиняючись, панелі просуваються вертикально догори, а потім – горизонтально вздовж стелі. Немає потреби при цьому відчиняти ворота назовні, зберігається вільний простір перед гаражем, це дуже важливо, якщо у вас небагато вільного місця.

Секційні гаражні ворота Рітерна мають дуже гарні теплові показники, вони досить герметичні та надійно захищають від холоду.  Важливі характеристики – різні розміри, утеплені, безшумні, легко відчиняються,  стильний дизайн та високі показники безпеки.


Ворота гаражні розпашні

Ворота гаражні розпашні Алютех  придатні для будь-якого типу гаража. Розпашні гаражні ворота складаються з двох частин. Ці частини виготовлені з жорсткого каркаса. Ці частини фіксують до бокових стовпів, або до отвору за допомогою петлі. Ворота такого типу легко підлаштувати під будь-які розміри гаражного отвору. Відчиняються всередину та назовні. 


ворота для гаража


Обшити каркас можна за допомогою різних матеріалів. Використовуються, як правило,  дерево, профлисти та інші матеріали, придатні для обшивки. Можливо зробити додаткові двері, до яких ви будете входити, не відчиняючи самих воріт.  Такі двері особливо актуальні для холодної пори року, коли ворота після сильного снігопаду дуже важко відчинити.


Відкатні гаражні ворота

Такі ворота дуже надійні та зручні. У них немає напрямних рельсів. Самі ворота трішки підняті над землею. По цій причині відчинити їх та потрапити до гаража в снігопад не важко. Якщо ж вони мають електропривод, то їх можна відчинити та зачинити, не залишаючи авто. Для цього потрібна лише якісна автоматика на ворота.

Відкатні гаражні ворота не потребують додаткового вільного простору перед гаражем для того, щоб відчинити їх.

Основні переваги таких воріт полягають у тому, що вони не мають обмежень за висотою, компактні, захищені полімерною фарбою від корозії, мають привабливий вигляд. Всі ці переваги характерні для гаражних воріт Херманн.


Підйомно-поворотні ворота

Такі ворота використовують і для приватних гаражів, і для промислових приміщень. Напрямкові ролики підйомно-поворотних воріт  допомагають щиту просуватись в горизонтальному та вертикальному напрямках.

У відчиненому стані ворота знаходяться  горизонтально під стелею, не заважають та не займають місце перед гаражем.

Основні переваги таких воріт: висока стійкість до проникнення злодіїв, захист від корозії, застосовують для подвійного гаража, легко відчинити вручну.

Гаражні ворота відео: 

Підйомно-поворотні ворота Дорхан у Львові ви можете придбати на  vorota24.com.ua ознайомтесь з автоматичними гаражними воротами, гаражними секційними воротами, ролетними воротами на сайті та зробіть замовлення. Виготовлення гаражних воріт займає небагато часу, ми гарантуємо безкоштовну доставку по Україні, виготовлення під ключ  та надаємо гарантію – 3 роки на товар. Ціна на гаражні ворота, зокрема, й ціна на гаражні ворота підйомні актуальна та відповідає вимогам ціна-якість.


Рулонні гаражні ворота

Такі ворота – це новинка на ринку. Вони складаються зі сталевих частин, об’єднаних в гнучке полотно. Відчиняючись, полотно згортається та намотується на вал, що дозволить під’їхати до гаража впритул.


гаражні ворота у Львові

Є невелике  обмеження – товщина частина не повинна перевищувати 25 міліметрів, а це незручно для гаража з високим проходом.


ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ГАРАЖНІ ВОРОТА ВИ КУПУЄТЕ НА СЕЗОН, ПІДГОТУЙТЕСЬ ДО ВИБОРУ СЕРЙОЗНО ТА ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС ГАРАЖНІ ВОРОТА ЗА АКЦІЙНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ.  РОЗПРОДАЖ СКЛАДУ – КІЛЬКІСТЬ ВОРІТ ОБМЕЖЕНА, УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДІЙСНА ДО КІНЦЯ РОКУ.


Нет комментариев
Добавить комментарий