Ковані ворота в Івано-Франківську купити тепер можна від справжніх майстрів!

Якщо ви ще тільки почали вибирати ворота, то ви просто не можете пройти повз кованих воріт, які зараз знову стали набирати популярність. Такий ажіотаж навколо воріт ручної роботи виник не просто так. Перше, що бачать гості, коли приходять до вас додому – це ворота. Саме цей предмет екстер'єру зможе багато чого розповісти про вас, як про людину! Тому ковані ворота в Івано – Франківську зараз так модно встановлювати, так само як і гаражні секційні ворота. Але що ж являє собою художня ковка? Це не просто процес виготовлення з металу різних виробів зразок решіток, садових меблів та воріт – це справжнє мистецтво, яке підвладне далеко не всім! Якщо ви хочете купити ковані ворота в Івано-Франківську, то зможете поставити крапку у всій архітектурній композиції ділянки. Конструкції, виготовлені таким чином, що показують не тільки естетичний смак свого власника, але і його добробут.


Ковані ворота купити

Ковані ворота в Івано-Франківську: стилі кування


Ковальські майстри, а точніше деякі з них, з певним сарказмом ставляться до того, щоб розділяти ковані ворота на стилі. Кажуть, що всі вони зроблені під старовину. Але справжні дизайнери розуміють, що деякі моделі підходять виключно для ресторану, а деякі зможуть грамотно підкреслити зовнішній вигляд котеджу.
ковані ворота в Івано-Франківську


Ковані ворота «бароко» - володіють оригінальними орнаментами, дизайн воріт включає в себе різні за формами гірлянди, завитки і квіткові елементи.
Ковані ворота «рококо» - цей стиль дуже схожий з попереднім, в дизайні ми також можемо вловити квіткові мотиви. Використовуються орнаменти і завитки з одним лише винятком – форма елементів набагато елегантніше.


ковані ворота ціна

Русько-візантійська ковка – досить складна манера виконання конструкції. Відмінною рисою є застосування плетеного орнаменту. Видно досить багато геометричних фігур, які вдало переплітаються з рослинними елементами.Кування в стилі модерн – для цього майстри застосовують абстрактні орнаменти. Одночасно поєднуються в дизайні і товсті місця на вигинах і більш тонкі змієподібні закінчення.Ковані ворота в регулярному стилі – точна симетрія, тільки прямі й рівні лінії, стриманість і ефектність. Відповідний стиль для палацових резиденцій!


15 переваг кованих воріт від компанії ВОРОТА 24


1. Ми зможемо надати вам безкоштовну візуалізацію проекту.
2. На сайті vorota24.com.ua найбільш вигідні ціни на ковані ворота в Івано - Франківську від 8 000 грн за квадратний метр.
3. Ми використовуємо замкнутий цикл виробництва.
4. Ваші ковані ворота будуть ексклюзивним виробом з неповторним дизайном.
5. Ви можете відчути себе справжнім дизайнерів, адже можливо виготовити ескіз по індивідуальним побажанням.
6. Консультацію нашого фахівця ви можете безкоштовно отримати в салоні воріт в Івано-Франківську за адресою вул. Сорохтея, 28 або за номерами телефонів, які вказані на сайті нашої компанії ВОРОТА 24.
7. Ми надаємо вам унікальну конструкцію, яка виготовляється вручну!
8. В нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи, ковалі, які пройшли стажування за ковальській справі за кордоном.
9. Перед фарбуванням кожна з конструкцій проходить піскоструминну обробку.
10. На вибір кілька колірних варіантів для кованих воріт.
11. Для кованих воріт ми пропонуємо на вибір повну або часткову холодну оцинковку, це підвищує міцність моделі і устроняет здатність до появи іржі.
12. Для фарбування ми використовуємо спеціально призначену для цього ковальську фарбу WS-Plast. Німецька фарба підвищує стійкість до механічних пошкоджень.
13. Ми використовуємо комбінацію чорних і кольорових металів.
14. Для виготовлення кованих воріт в Івано-Франківську ми можемо використовувати кілька варіантів металів: мідь, латунь, бронза. Можливі кам'яні вставки.
15. Компанія надає гарантію на ковані ворота терміном від 5 до 12 років!


Нет комментариев
Добавить комментарий