Автоматичні вуличні відкатні ворота в Ковелі. Потрібна хвіртка на брами чи ні?

Коли людина вирішує придбати гаражні секційні ворота або вуличні ворота відкатні, то в першу чергу мова йде про зручність заїзду на машині. Безсумнівно, обидва варіанти зручні у використанні. Це також відноситься і до розпашних або вуличним відкатних воріт. Але сьогодні компанія ВОРОТА 24 звертає вашу увагу на зручність користувача, яке можуть забезпечити ворота. Для цього вони повинні бути оснащені хвірткою. Саме про ворота з хвірткою сьогодні і піде мова! Таку модель на сайті vorota24.com.ua можна замовити у будь-якому місті. Купити ворота з хвірткою в Ковелі можна лише з допомогою пари кліків мишкою. Крім того, в Ковелі є салон воріт, в якому ви можете подивитися особисто на різні моделі.


відкатні ворота з хвірткою

Чи потрібна хвіртка на відкатних воротах?


Як не дивно, але більшість продавців воріт радять не витрачати зайві гроші на те, щоб встановити хвіртку на відкатні ворота. Мотивують вони це тим, що можна відсунути ворота для того, щоб пройшов людина, вистачить і пів метра. Але уявіть, що вам потрібно буде постійно носити з дистанційний пульт, причому не тільки вам, але і всім членам вашої родини! Тому спочатку ми рекомендуємо встановити хвіртку! Після того, як ми з'ясували, що цей елемент нам ПОТРІБЕН, вирішимо, встановити хвіртку в ворота або окремо.


відкатні ворота Ковель


Врізна хвіртка або окрема?


Перед тим, як встановити врізну хвіртку, ви повинні знати, що конструкція має кілька мінусів.
- Врізна хвіртка має поріг знизу. Прибрати поріг не можна, бо як зникне перемичка і ворота втратять жорсткість.
- Врізна хвіртка буде обмежена по висоті, обійтися без перемички ми не може з тієї ж причини.
- Занадто важка хвіртка може порушити баланс відкатних воріт.
- Занадто важка хвіртка може значно послабити каркас воріт.
Як встановити відкатні ворота ПРАВИЛЬНО? Щоб не допускати помилок, і щоб відкатні ворота могли функціонувати правильно необхідно мінімізувати порушення вагового балансу. Для початку врізати хвіртку можна максимально близько до противаги полотна. Ця частина знаходиться з того боку, де є роликові опори. А є врізна хвіртка передбачається на орні ворота, то монтувати її потрібно ближче до петель.
Переваги окремої хвіртки в тому, що у неї немає всіх тих мінусів, які перелічені вище. Ширина і висота може бути абсолютно будь-яка, порога ні, висота також не обмежена. Ширина підбирається з того, наскільки зручно буде особисто вам. Рекомендуємо робити завширшки, щоб з обох сторін залишався невеликий зазор. Ідеальним варіантом буде така ширина, щоб ви змогли пройти, несучи при цьому в руках пакети з продуктами, наприклад. Монтаж відкатних воріт в Ковелі з хвірткою, яка буде стояти окремо - ідеальне рішення. Основа хвіртки така ж, як і у випадку з відкатними воротами – каркас, а точніше подвійний каркас.
Основні елементи хвіртки:
Зовнішній каркас - забезпечує жорсткість для всього полотна.
Внутрішній каркас – є основою, на яку кріпиться обшивка. В цей каркас монтажники будуть закручувати саморізи.
Опорна пластина – вона приварюється на зовнішньому каркасі., спирається на стовп. Коли хвіртка буде закриватися, і не выломает петлі, тому як пластина буде спиратися на стовп.
Коробка для кріплення замку. Рекомендуємо використовувати врізний замок, так як він більш надійний.


автоматика для вуличних воріт FAAC 740
Автоматика на відкатні ворота в Ковелі


Не забувайте, що автоматичні розсувні ворота в набагато зручніше у використанні, ніж звичайні ворота. Автоматика не тільки спрощує процес відкривання полотна, вони додатково подовжує термін служби всієї конструкції. На сайті компанії Ви також можете купити автоматику для відкатних воріт. Серед всіх виробників найбільш популярною є в Ковелі автоматика для вуличних воріт FAAC 740 і FAAC 741. Ці приводи від італійської компанії. З такими приводами ворота відкриватимуться зі швидкістю 12 метрів в хвилину. Під час розробки серії компанії Фаак врахувала і погодні умови, так що дана модель зможе управляти воротами навіть при температурі від -10 до + 55 градусів.

Нет комментариев
Добавить комментарий