Які теплі ворота купити в Житомирі? 4 ПРИЧИНИ КУПИТИ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА Wisniowski

Для деяких особливо важливим аспектом при виборі секційних воріт є зовнішній вигляд. Але це не стосується промислових воріт – у цій справі головним є підвищені показники практичності і функціональності, безпека також входить в цей список. Більшість промислових приміщень відрізняються великими габаритами, зберегти тепло в маленькому побутовому гаражі легко, але як це зробити на складі або на СТО? Для цього і існують теплі ворота Wisniowski MakroTherm XXL. Це великогабаритна конструкція розроблена з урахуванням необхідності збереження єдиної температури всередині приміщення.Дана модель з'явилася на ринку відносно недавно, купити промислові ворота Вішньовські можна і на сайті vorota24.com.ua. Якщо ви переживаєте про те, як таку величезну конструкцію перемістити в потрібне вам місце – то це подбала компанія ВОРОТА 24. Доставка воріт по всіх території України повністю безкоштовна і здійснюється протягом п'яти днів!
Спочатку в компанії Wisniowski вже були ідентичні ворота під назвою MakroTherm, але вони були обмежені в розмірах. Відмінні характеристики конструкції настільки полюбилися покупцями, що власника великих підприємств, на який необхідно оснастити отвір великого розміру також захотіли встановити собі такі ворота. Саме тому ви можете купити промислові ворота в Житомирі Wisniowski MakroTherm XXL.


монтаж промислових воріт Житомир

В розробці даної моделі були враховані рекомендації інвесторів. Незважаючи на габаритні розміри і складність конструкції в цілому, монтаж промислових воріт у Житомирі не займе багато часу, а якщо необхідно, то можна скористатися послугами компанії ВОРОТА 24. Встановленням воріт займуться наші фахівці! Якщо хочете купити автоматику на промислові ворота, то саме ця модель дозволяє скоротити необхідну глибину приміщення за рахунок того, що конструкцією передбачено застосування спеціального пристрою натягу.


ТЕПЛА ПАНЕЛЬ INNOVO


Максимальний ефект теплоізоляції можливий завдяки застосуванню інноваційної панелі INNOVO. Товщина сендвіч панелей складає 60 мм – це відмінний розмір для промислових воріт, адже інші виробники не можуть виготовити настільки теплі ворота. Коефіцієнт теплопередачі складає U=0,37 [Вт/м2 x K]! Секрет високих показників якості панелі також у тому, що між панелями є еластична вставка, яка кріпиться з допомогою алюмінієвої шини. Для того, щоб така масивна панель з часом не деформувалася, виробник застосовує п'ять шарів високоміцної сталі в тих місцях, де кріпляться петлі. Також є ущільнення між панелями. Всередині знаходиться дуже щільний пінополіуретан – екологічно чистий наповнювач, який відомий відсутністю пір, мікротріщин і високою стійкістю до утворення грибка. Так що така панель – відмінне рішення для приміщення з підвищеною вологістю.


секційні промислові ворота Житомир фото


4 ПРИЧИНИ КУПИТИ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА Wisniowski


ПРИЧИНА 1. Ви можете самі вибрати, яким способом відкрити ворота. Є ланцюгова передача, привід з управлінням «вгору-стоп-вниз» або вибрати шнурову передачу.
ПРИЧИНА 2. Можна легко підключити будь-які необхідні додаткові пристрої.
ПРИЧИНА 3. Для кожного об'єкту промислового призначення є можливість індивідуально підібрати конструктивні особливості воріт, враховуючи потреби і в зовнішньому вигляді.
ПРИЧИНА 4. Застосування напрямних трьох типів - STL, HL, VL - дозволяють підібрати ворота для будь-якого приміщення.


ДОДАТКОВО


У якості більш практичного рішення ми рекомендуємо встановити на промислові ворота Wisniowski MakroTherm XXL хвіртку. Також можна доповнити конструкцію спеціальним датчиком, який буде стежити, щоб автоматичне відкривання воріт відбувалося тільки при закритих дверях. Є місце, то можна замовити бічні двері в ідентичному дизайні. Не забувайте, що на сайті компанії ВОРОТА 24 ви завжди можете купити ролетні ворота або секційні гаражні ворота в Житомирі.


теплі промислові ворота Житомир

Нет комментариев
Добавить комментарий