Гаражні ворота в Житомирі. Доставка воріт в Ужгород, Львів та інші міста - безкоштовна. Ціна на ворота всього від 4900 грн!


Дочекалися! Тепер і в Житомирі ви можете придбати відмінні ворота європейської якості. Компанія ВОРОТА 24 пропонує величезний асортимент гаражних воріт та аксесуарів до них. Так само працівники наших бригад забезпечать, за необхідності, якісний монтаж. Для зручності наших клієнтів працює доставка по всьому місту, зауважте, абсолютно безкоштовно. Для оформлення замовлення ви можете скористатись нашим сайтом vorota24.com.ua. Наші ціни на гаражні ворота приємно вас здивують. Можна купити гаражні ворота Алютех, Вішньовські, Ритерна, Хорман. 


Купити секційні ворота в Житомирі

Які можна купити ворота в Житомирі


1. Ворота секційного типу в Житомирі

Все більше людей вибирають саме цей тип воріт. Ця конструкція складається з секцій, які між собою з'єднуються петлями. По краях отвору розміщені шини, які заведені під стелю, саме вони задають напрям. Ворота роблять з так званих сендвіч – панелей. Їх товщина складає 40-45 мм. Автоматичні гаражні ворота дуже популярні. Для їх автоматизації необхідно купити тількі якісні приводи для воріт.

Переваги ворота секційного типу

- за рахунок того, що секції при відкритті йдуть під стелю економлять простір перед будовою;

- для вас зроблять індивідуальний розмір з урахуванням складності отвору, при необхідності, тому, якщо у вас приміром високий отвір, не варто хвилюватися.

- така конструкція забезпечить герметичне закриття вашого приміщення;

- красивий і сучасний зовнішній вигляд;

- володіє високим ступенем теплоізоляції;

- можна користуватися вручну або поставити автоматичний механізм, і ваші ворота будуть відкриватися за допомогою пульта. Автоматику для гаражних воріт також можна придбати в нашому інтернет магазині ВОРОТА24.


Гаражні ролетні ворота в Житомирі

2.Ворота ролетного типу в Житомирі

Ролетні ворота за зовнішнім виглядом і своїми функціями схожі на стандартні ролети, які використовують для вікон. Але на відміну від віконних ролет все ж є, це якість використовуваного матеріалу. Що б виготовити такі ворота використовують надміцний алюміній, який довгі роки буде захищати ваше будова від негоди, навколишнього середовища, так і взагалі від сторонніх поглядів.

Механізм роботи полягає в тому, що під стелею розміщують спеціальний механізм, який при відкритті таких воріт полотно намотується і фіксується.

Переваги ворота ролетного типу

- захист гаража, іншого приміщення від навколишнього середовища;

- мінімум зусиль і часу, що б встановити таку конструкцію;

-простота у використанні;

- можна використовувати будь-який механізм, ручний або встановити автоматичний, використовувати з допомогою пульта управління або просто вимикача;

-вибір дизайну на ваш розсуд, дуже популярним стає забарвлення під дерево;

- такий варіант давно вже не є розкішшю, більш того, він навіть бюджетний.

 

Ціна воріт і монтажу в Житомирі


Якщо Ви вже визначилися з вибором, яку конкретно конструкцію хотіли б встановити в приміщенні або гаражі, саме час поговорити як вам дуже просто прицінитися, і скільки це буде коштувати. Зверніть увагу на наші акції та знижки, у нас найлояльніші ціни на гаражні ворота. На нашому сайті vorota24.com.ua ви можете прорахувати як орієнтовну вартість, так і безпосередньо зробити замовлення. Крім цього, ще й подивитися комплектуючі запчастини до ваших воріт. Доставка воріт в Ужгород чи Львів також можлива.

Якщо ви не ризикуєте самостійно зняти заміри, ви можете викликати нашого замірника. Будь-яка похибка, не чітко виконані виміри можуть зіпсувати практичність і порушити всю конструкцію в цілому. Наш замірник, це гарантія, що ваші ворота будуть чітко виконувати свої функції і прослужать довгі роки, радуючи своєю одночасно простотою і практичністю.

Вартість монтажу для секційних воріт, ролетних воріт в Житомирі буде складати – 150 грн/м2.

 

Нет комментариев
Добавить комментарий