Автоматичні ворота в Івано-Франківську

Гаражні секційні ворота в Івано-Франківську


Гаражні секційні ворота в Івано-Франківську


Установка автоматичних воріт в гараж - обов'язковий етап будівництва будинку в багатьох європейських країнах. Все частіше гаражні секційні ворота стали купувати не тільки в Києві, а й у Івано-Франківську. Переваги конструкції підйомних воріт очевидні. В умовах нестачі простору секційні ворота - оптимальний варіант організації проїзду в гараж. Відкриття воріт відбувається шляхом послідовного підняття панелей одна за одною по напрямних під стелю, і таким чином економиться простір усередині і зовні приміщення. Ще однією важливою перевагою секційних воріт є їх здатність зберігати тепло в приміщенні. Встановивши теплі ворота в гараж, ви зможете на обігріві приміщення в зимовий період. Якщо Ви бажаєте оформити гаражні ворота у нестандартному цікавому дизайні, в цьому випадку можемо порекомендувати купити гаражні ворота Ryterna. Виробник дає можливість створити неповторний дизайн за допомогою оформлення панелей декоративними сталевими аплікаціями (товщина стали - 0,5 мм). Дизайн воріт передбачає широку палітру стандартних світел з палітри RAL, а також вибір так званих квітів «під дерево».Промислові секційні ворота в Івано-Франківську


На сайті компанії «Ворота 24» представлені промислові секційні ворота компаній АЛЮТЕХ (виробництво Білорусія) з посиленим торсійним механізмом руху полотна і спеціальним захисним антикорозійним покриттям, що запобігає пошкодженню сендвіч-панелей агресивними чинниками виробничого середовища: низькі / високі температури, підвищена вологість, висока концентрація кислот, солей і інших речовин в повітрі і т д. Монтаж секційних воріт, як правило, не займає багато часу. Виготовити гаражні ворота і встановити в готовий проріз можна протягом 3 тижнів.


Ролетні ворота в Івано-Франківську


Якщо необхідно поєднати по стилю гаражні та вуличні ворота, можемо порекомендувати ролети. Ролетні або, як їх ще називають, рулонні ворота за принципом руху нагадують секційні ворота. Алюмінієві ламелі намотуються на вбудований короб, встановлений під стелею (якщо монтаж рулонних воріт проводиться в приміщенні). Керувати секційними або ролетними воротами зручно і вручну і дистанційно. Ціна на автоматику у м. Івано-Франківську для ролет починається від 60 євро.


Автоматика для воріт в Івано-Франківську


Приводи гаражних воріт купити у нас можна від відомих європейських виробників Came, Marantec, An Motors, BFT та інші. Також на сайті можна вибрати автоматику для розсувних та відкатних воріт - приводи BFT, FAAC, DOORHAN, HORMANN, ROGER TECHNOLOGY, інша автоматика.

Вибирати привід воріт необхідно згідно таким параметром воріт як: вага стулки (полотна), висота, ширина конструкції (впливає на показник «парусність воріт») та передбачувана частота використання воріт.

Нет комментариев
Добавить комментарий