Корисні поради щодо вибору гаражних секційних воріт у Львові

Гаражні секційні ворота - купити Львів


Як обрати гаражні ворота правильно, з максимальним задоволенням функціональних потреб та подовжити строк експлуатації. У цій статті ми наведемо кілька корисних порад, як вибрати гаражні ворота, які прослужать десятки років, не потребуючи капітального ремонту.


Вибір конструкції гаражних воріт

Існує кілька типів гаражних воріт: секційні, складні, зсувні, рулонні, підйомно-поворотні. Саме секційні ворота встановлюються найчастіше, адже вони зручні, надійні, відмінно тепло-, звукоізолюючі приміщення, мають привабливий зовнішній вигляд і доступну ціну. Компанія «Ворота 24» пропонує купити секційні ворота у Львові різної цінової категорії. Ціна на секційні ворота Львів без автоматики статує від 400 евро. Однією з переваг секційних воріт є те, що вони не займають місця на в'їзді в гараж, тому що полотно при відкритті піднімається під стелю і не заважає проїзду автомобіля.


Важливі моменти при виборі комплектації секційних воріт


  1. Хвіртка або монтаж дверей. Якщо ваш гараж передбачає не тільки стоянку транспортного засобу, а й зберігання інструмента та інших речей, ми радимо встановити хвіртку полотно воріт. Це збереже ресурс воріт, тому що немає потреби повністю піднімати ворота, щоб увійти і взяти якийсь малогабаритний предмет. Хвіртка може бути змонтована збоку гаража і виконана з такого ж матеріалу, що і секційні ворота.
  2. Автоматизація воріт. Електропривод для воріт забезпечить вам комфортну і безпечну експлуатацію ворітної системою. Встановити автоматику краще одночасно з установкою воріт, так ви значно заощадите на монтажі приводу. Купити автоматику для гаражних воріт у Львові можливо просто замовивши доставку онлайн. Ми пропонуємо тільки якісні системи автоматизації. У каталозі нашої компанії представлена автоматика для гаражних воріт, автоматика для розпашник воріт та автоматика для відкатних воріт.
  3. Тепло-, звукоізоляція. Забезпечити підтримання оптимальної температури в гаражі зможуть тільки секційні ворота. На жаль, відкатні, рулонні і підйомно-поворотні з цим завданням не впораються, і температура в гаражі буде всього лише на 10-15 ° С вище ніж вулична. При виборі «теплих» воріт для гаража перевірте і порівняйте товщину стулки і щільність утеплювача, переконайтеся в тому, що по контору воріт розташовані ущільнювачі і, якщо ви віддаєте перевагу секційним воротам, сталеві листи з лицьової і внутрішньої сторони повинні утворювати суцільний контур.
  4. Захист воріт від корозії. Ключові деталі механізму гаражних воріт повинні бути зроблені з нержавіючих матеріалів. Полотно покривається спеціальними полімерними речовинами і додатково забарвлюється по обидва боки. Це захищає систему як від процесу ржавіння, так і запобігає утворенню дрібних дефектів.
  5. Додаткові опції. У ворітної полотно можна встановити не тільки хвіртку, а й вентиляційні решітки або вікна, додаткові замки, сигналізацію та інші аксесуари для воріт, які зроблять систему зручною.


Перед тим як купити гаражні ворота, проконсультуйтеся у менеджерів компанії на предмет доступних опцій для воріт, щоб в майбутньому не довелося витрачатися на монтаж в уже встановлену ворітну систему.


Компанія «Ворота 24» пропонує не тільки професіональний підбір потрібної конструкції та типу монтажу, а й організацію доставки, встановлення воріт, автоматизацію, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Середня тривалість доставки воріт із міста Київ у Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород – 4-5 днів.

Нет комментариев
Добавить комментарий