Як правильно встановити гаражні секційні ворота? Купуйте ворота DOORHAN у містах - Івано-Франківськ, Тернопіль, Трускавець, Львів, Рівне, Хмельницьк

Питання якісного встановлення гаражних секційних воріт останнім часом стає все більш актуальним в Україні. Сьогодні ми більш детально спробуємо розкрити послідовність проведення монтажу та зупинитися на певних моментах, які у подальшому вплинуть на роботу конструкції. Для прикладу розглянемо процесс встановлення побутових гаражних секційних воріт Дорхан серії Yett01 та RSD01.

У загальному вигляді конструкція воріт складається із сендвіч-панелей попередньо зібраних на виробництві, кутової стійки, вертикальних і горизонтальної напрямних, згину, верхнього ригелю та пружин розтягування / стиснення.


Гаражні автоматичні ворота Львів, vorota24.com.ua

Незалежно від виробника монтаж секційних воріт в загальному вигляді слід завжди проводити в певній послідовності.


1. Перевірка параметрів отвору


Висоту та ширину потрібно заміряти у 3-х точках і за правильний розмір брати максимальне значення. Довжини бокових відстаней слід також відміряти у трьох точках і за оптимальний брати мінімальне значення.


2. Збір монтажної рамки


Перед підготовкою отвору для більшої зручності та економії часу спочатку збирають рамкову конструкцію воріт. Верхня частина рамкової конструкції формується за допомогою ригеля. На заздалегідь зібраний на виробництві вигин і вертикальні напрямні за допомогою болтових з'єднань закріплюється верхній ригель. Нижня частина рамкової конструкції формується за допомогою S-профілю, який в подальшому перейде на фіксування горизонтальних напрямних між собою. S-профіль треба закріпити на готовий вигин і вертикальні напрямні за допомогою бічних з'єднань.


3. Установка рамкової конструкції


Готова рамкова конструкція встановлюється на отвір, і проводиться попередня фіксація. Залежно від використаного матеріалу отвору можливо знадобиться додатково просвердлити отвори під елементи кріплення. Не слід проводити повну фіксацію кріпильних елементів. Це необхідно для того, щоб конструкцію можна було відрегулювати щодо отвору згідно настановних розмірів. Після встановлення рамкової конструкції проводиться остаточна фіксація кутової стійки, вигину і ригеля за допомогою кріпильних елементів.


4. Установка горизонтальних напрямних


Горизонтальні напрямні встановлюються по черзі в вигин і фіксуються в вигині за допомогою болтових з'єднань.


5. Видалення та монтаж S-профілю


Після того остаточного закріплення рамкової конструкції, потрібно видалити S-профіль. Для цього потрібно відкрутити 2 болтових з'єднання і прибрати S-профіль. Подальше встановлення S-профілю проводиться в верхню частину горизонтальної направляючої і закріпляється за допомогою болтового з'єднання.


6. Кріплення горизонтальних напрямних до стелі


У перфоровані горизонтальні напрямні монтується куточок кріплення до стелі. Куточок потрібно прикріпити до стелі і встановити горизонтальні напрямні. При необхідності проводять перевірку діагоналей. Допустиме відхилення діагоналей - 5 мм. Для зручності усі ролико-тримачі промарковані латинською буквою L для лівого боку панелі і літерою R - для правого боку.


7. Встановлення панелей


Першою встановлюється заздалегідь зібрана на виробництві нижня панель в отвір. На нижню бічну опору встановлюється зібраний роликотримач з роликом.

Слід звернути увагу: для лівого боку нижньої панелі потрібно брати роликотримач з латинською літерою R, для правої - L.

Зібраний роликотримач для нижньої сендвіч-панелі встановлюється роликом вниз. На другу і наступного сендвіч-панелі встановлюється зібраний ролікодержатель роликом вгору. Для лівого боку встановлюється роликотримач з роликом - L, для правої - R.

Після встановлення другої та наступної сендвіч-панелі необхідно зробити кріплення за допомогою шурупів між собою.

Для верхньої сендвіч-панелі йде окремий ролико-тримач з роликом, який дозволяє регулювати притиск сендвіч-панелі до верхнього ущільнювача.

Також за допомогою верхнього ролико-власника проводиться регулювання ролика для воріт, керованих вручну або за допомогою автоматики. Після установки всіх ролико-тримачів виробляємо регулювання притиснення полотна до отвору.

Регулювання здійснюється за допомогою переміщення до бічної опори роликотримача і фіксації його за допомогою гайки.

Допускається зазор між стелею і жорсткої частиною ущільнювача 1-2 мм.

Для монтажу пружинного механізму врівноважує ворота, необхідно підняти полотно вгору.


8. Налаштування пружинної балансування полотна


Після підняття полотна піднімається щит воріт і закріплюється для запобігання падіння полотна, потім необхідно розчепити трос транспортним гвинтом. Далі фіксується коуш на спеціальному кріпленні нижній бічній опори за допомогою шайби і шпрінта.


9. Ручка


У стандартний комплект воріт входить ручка для зручного відкриття воріт. Перед установкою ручки необхідно розмістити місце для її кріплення. Ручка встановлюється на нижній сендвіч-панелі в зручному для замовника місці. У комплекті йдуть гвинти для фіксації ручки.


10. Захисні кожухи


Для встановлення захисних кожухів необхідно підняти щит у відкрите положення. Для воріт з пружинами розтягування / стиснення використовуються 2 захисних кожуха, що закривають пружину і роликові опори від попадання в зону дії сторонніх предметів.

Для установки кожухів необхідно просвердлити отвір по перфорації, розташованої на вертикальних напрямних. Фіксація захисних кожухів відбувається на вертикальних напрямних за допомогою болтового з'єднання по всі довжині напрямних.


10. Натяг пружини


Регулювання натягу пружини виробляється за допомогою натяжителя, встановленого на кутову стійку. Після установки натягувача перевіряємо балансування полотна. Якщо полотно збалансовано, необхідно зафіксувати закінчення натягу пружини за допомогою болтового з'єднання.

Компанія "Ворота 24" пропонує монтаж гаражних секційних воріт Doorhan по всій західній Україні в містах Тернопіль, Хмельницьк, Трускавець, Львів, Рівне, Івано-Франківськ. Адреса виставкового офісу та інших регіонах викладений в розділі ОФІСИ ВОРОТА24.

Нет комментариев
Добавить комментарий