Які автоматичні ворота можна купити у Львові

Львів – культурна столиця України, місто краси та романтики, де сконцентрована найбільша кількість унікальних закладів, історичних місць та об’єктів наукового, культурного та духовного значення. Однією з родзинок туристичного міста є гармонійне поєднання старовинної архітектури і сучасних будівель, що несуть свіжий погляд динамічного життя сучасної людини. Ми розуміємо, що час не стоїть не місці, і жителі мегаполісів та маленьких містечок потребують більшого комфорту та економії часу на щоденних побутових справах, тому пропонуємо зручні та надійні автоматичні ворота для організації в’їзду на території приватного, промислового та громадського призначення.


У нашому асортименті запропоновано ворота виробників Литви, Польші, України, Німеччини, Білоруссії. Ми продаємо сучасні гаражні автоматичні підйомні ворота, які збирають із якісних теплих секційних панелей – сендвіч-панелей.


Чому секційні гаражні ворота називають теплими?

Колись давно ще на початку 20го століття виробники ворітних систем Америки та Европи задумалися над тим, що непогано було б виготовляти не просто зручні, витривалі та надійні ворота, а й зробити їх теплими. Відтоді і почалася історія пошуку рішень виробництва теплих гаражних воріт. Сьогодні жителі України також мають змогу відчути усі переваги користування секційними воротами.

Сучасні секційні ворота отримали свою назву через те, що їх складають із окремих секцій подвіних сендвіч-панелей. Сендвіч-панелі складаються із двійних металічних профілей, скріплених між собою міцним пінополіуретановим наповнювачем.


За властивостями збереження тепла деякі моделі воріт в лабораторних випробуваннях було порівняно із цегляними стінами завтовшки 55 та 60 см!


Крім збереження тепла, важливим плюсом також є економія простору у приміщенні гаражу. Ворота не займають місця ні перед гаражем ні у самому приміщенні. При відкритті, міцно скріплені між собою секції воріт підіймаються під стелю, рухаючись за допомогою роликів по металічних направляючих.


Які автоматичні гаражні ворота можна купити у Львові

У Львові можна купити автоматичні підйомні гаражні ворота від відомих європейських виробників: Alutech, Ryterna, Wisniowski, Hermann. За безпечністю такі ворота відповідають міжнародним та державним стандартам якості та безпеки, що підтверджено відповідними документами.


Автоматика для гаражних воріт

Компанія «Ворота 24» професійно займається підбором автоматики для гаражних, вуличних воріт побутового та промислового призначення. Ми сформували один із найширших асортиментів електронних приладів та повних комплектів автоматики для всіх розмірів, ваги та типів дистанційного управління воріт. Виробники автоматики воріт, які можна купити у нас: CAME, NICE, FAAC, BFT, ROGER TECHNOLOGY, AN MOTORS та інші. Кожна модель має унікальні характеристики. Ви зможете при необхідності знайти автоматику для воріт з підвищеною швидкістю підйому або для воріт нестандартного розміру - все залежить тільки від ваших індивідуальних побажань.


Вуличні автоматичні зсувні ворота у Львові

Якщо необхідно встановити ворота у двір, придивіться до консольних воріт. Можливо вони сподобаються Вам більше за традиційні розсувні ворота. Відкатні ворота раніше встановлювали тільки на території промислових зон, складських площ, де важлива швидкість та зручність відкриття воріт. Крім легкого відкриття, ще однією перевагою самонесучих воріт є економія простору. Відчиняючись, полотно воріт рухається вздовж паркану, не займаючи місця ні зовні ні всередині ділянки. Якщо Ви збираєтесь встановлювати ворота самостійно, пропонуємо Вам повні комплекти автоматичних відкатних воріт «Збери Сам» від компанії Дорхан під заповнення алюмінієм профілем, або сандвіч-панель. Також можемо запропонувати ворота відкатні сталеві зварні (Україна, цехові умови) - власне цехове виробництво в Києві. Зварювання відкатних автоматичних воріт дозволяє недорого і в найкоротші терміни виготовляти ворота зсувні під будь-який розмір замовника. Також у нас можна обрати ворота за стандартним розміром або замовити виготовлення воріт у Львові на замовлення від Алютех (Білорусь) та WIŚNIOWSKI (Польща).


Автоматика для вуличних воріт

Ми продаємо автоматику для зсувних самонесучих воріт різних параметрів ваги та розмірів. У нас можна придбати автоматику, аксесуари, фотоелементи від фірми FAAC, CAME, Roger, Nice. акож можна купити автоматику на розсувні ворота у Львові: AN Motors (Тайвань), Doorhan (Росія), Somfy (Франція), Hormann (Німеччина), Sommer (Німеччина), Roger (Італія) та інші.


Подивитись на зразки сандвіч-панелей, та дізнатись більше можна у нашому виставковому центрі за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна, 21. Телефони для зв’язку: (067) 641-74-70; (095) 712-77-11.

Нет комментариев
Добавить комментарий