Акція! Двері і гаражні ворота Hormann 2014 року, на 30% ціна нижча від аналогічних воріт ! Гаражні ворота Hormann RenoMatic + автоматика для гаржних воріт HORMANN ProMatic від 780 евро

Акція! Двері і гаражні ворота Hormann RenoMatic 2014 року, на 30% ціна нижча від аналогічних воріт !Гаражні секційні ворота Hormann RenoMatic від компанії Hormann - це якісні гаражні ворота, зроблені в Німеччині але дешевше на 30%! Панелі, з яких збирається полотно воріт зі сталевих двостінних секцій, заповнених спіненим пінополіуретаном. Товщина панелі секційних воріт Херман на стиках 42 мм, посередині - 20 мм. Це забезпечує високу жорсткість полотна і теплоізоляцію, порівнянну з кладкою в 2 цегли. Метал, з якого виконані автоматичні ворота, захищений від корозії методом гарячого цинкування. Панелі покриті міцним поліефірним барвником, який не боїться УФ випромінювання і збереже колір довгі роки. Пружини розтягування, що роблять хід полотна гаражних автоматичних воріт Херман тихим, плавним і легким, заховані в направляючих автоматичних воріт, що безпечно для користувача. Еластичний ущільнювач по всьому контуру і між панелями воріт робить конструкцію герметичною. Нова красива поверхня гаражних воріт Hormann New Silkgrain (Гладкий шовк) має дуже гарний вигляд. Полотно автоматичних гаражних воріт Херман розбито на рівні гофри. Відстань між гофрами в залежності від висоти воріт становить від 234 до 281 мм. Компанія Hormann пропонує 5 кольорів гаражних воріт на вибір: титановий, білий RAL9016, темно-коричневий RAL 8028 і кольору дерева золотий дуб і темний дуб.

Розміри секційних гаражних воріт HORMANN по акції та ціни:


- гаражні секційні ворота Hormann RenoMatic, розмір воріт - 2500 х 2125 мм, ціна воріт - 780 евро


- гаражні секційні ворота Hormann RenoMatic, розмір воріт - 2500 х 2250 мм, ціна воріт - 780 евро


- гаражні секційні ворота Hormann RenoMatic, розмір воріт - 2750 х 2250 мм, ціна воріт - 857 евро


- гаражні секційні ворота Hormann RenoMatic, розмір воріт - 3000 х 2125 мм, ціна воріт - 884 евро


- гаражні секційні ворота Hormann RenoMatic, розмір воріт - 3000 х 2250 мм, ціна воріт - 884 евро

Привід (автоматика для воріт) для гаражних воріт HORMANN і пульт HORMANN з фікцією зворотного зв'язку в комплекті з воротами!

Купити гаражні ворота HORMANN з доставкою та монтажем по Україні в містах - Біла Церква, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Київ, Вінниця, Хмельницький, Львів, Тернопіль, Ужгород, Черкаси, Запоріжжя, Кіровоград, Полтава, Миколаїв, Херсон, Луганськ, Кривий Ріг, Маріуполь, Кременчук, Краматорськ.Автоматичні гаражні ворота HORMANN пропонуються в комплекті з надійним приводом. Про Ваше щоденному комфорті подбає автоматика для гаражних воріт Херман ProMatic з ремінною шиною. Він відкриває автоматичні ворота швидко і тихо. У закритому положенні надійно фіксує полотно гаражних воріт, запобігаючи спроби проникнення в гараж. При замовленні гаражних секційних воріт HORMANN RenoMatic 2014 ви отримуєте ексклюзивний пульт HORMANN HS 5 BS білого кольору з функцією запиту положення автоматичних гаражних воріт. Ви завжди будите знати, чи закритий Ваш гараж.

При замовленні автоматичних воріт HORMANN по акції "Ворота та двері року 2014" ми подаруємо Вам Відеоінструкцію по монтажу.

Ви можете замовити автоматичні гаражні ворота HORMANN з нашою установкою. Для замовлення гаражних воріт HORMANN зателефонуйте нашим менеджерам або приїжджайте до нас в офіс ! Автоматичні ворота Херман - це вибір якості та престижу.

Компанія Ворота 24 також пропонує своїм клієнтам ворота гаражні Алютех, ворота гаражні Wisniowski на умовах доставки та монтажу автоматичних воріт. Купити автоматичні ворота можливо в офісі компанії ВОРОТА 24 за адресою - місто Киїів, вул. Фрунзе 69 В, та в інших регіональних офісах компаніі Ворота 24 в містах - Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, РомниБердичів, Чернігів, Вінниця, Луцьк, Умань, Харків, Хмельницький, Дніпропетровськ та по всій Україні.

Нет отзывов
Добавить отзыв