Функція у всіх автоматичних воріт одна - пускати тільки «своїх», це зрозуміло. Однак за призначенням ворота діляться на три категорії: в'їзні, гаражні ворота та промислові ворота.

Чим ворота десятирічної давності відрізняються від сучасних воріт? Так простіше перерахувати, що в них спільного - функція та назва.

Поширені зараз автоматичні ворота буде доречніше назвати чудом цивілізації. Зручні у використанні, довговічні, при правильній експлуатації, надійні і красиві - кожен розумний господар хоче обзавестися такими автоматичними воротами.

Функція у всіх автоматичних воріт одна - пускати тільки «своїх», це зрозуміло. Однак за призначенням ворота діляться на три категорії: в'їзні ворота, гаражні ворота та промислові ворота.

Основне завдання в'їзних автоматичних воріт - «охороняти» територію, при необхідності не утруднюючи маневри в'їжджає транспорту. Підійдуть такі автоматичні ворота для будинку і для підприємств з пропускним режимом.

За способом руху автоматичні ворота ділять на два види: розпашні, відкатні (інакше зсувні). У відкатних воріт є ряд переваг (наприклад, більш раціональна організація простору), але установка воріт розпашного типу набагато простіше і дешевше.

Гаражні ворота автоматичні дуже слухняні і відкриваються за одним натисканням на кнопку пульта. З ними з легкістю впораються жінки і діти, вони не постраждають від снігу або дощу. По конструкції такі автоматичні ворота налічують близько десяти видів. Один з видів - розпашні автоматичні ворота. Монтаж воріт такої конструкції простий, самі вони легкі і дуже надійні. Рулонні гаражні ворота, на відміну від роспашних, що не відчиняються назовні, а піднімаються наверх, намотуючись на приводний вал. Така конструкція здатна заощадити місце. Підйомно-поворотні гаражні ворота спочатку відкриваються вгору, а потім автоматично в'їжджають в нішу під стелею.

Самий функціональний і сучасний вид гаражних воріт - секційні ворота. Сполучені в полотно горизонтальні панелі прибираються під стелю гаража. Виробники пропонують масу варіантів забарвлення і фактури таких воріт, а точніше панелей.

Промислові автоматичні ворота відрізняються великими розмірами, потужністю і високою швидкістю відкривання. Їх використовують в цехах, на складах і всіх об'єктах, де досить активне транспортний рух. Найкраще на виробництві встановити автоматичні ворота рулонного типу, які працюють за принципом рольставен. Їх конструкція дуже проста і надійна.

Часто на підприємствах використовують промислові ворота плівкового типу (їх роблять з прозорого пластикового матеріалу), що складаються і секційні промислові ворота. Новинка на ринку воріт - панорамні секційні ворота. Дуже естетичні (через велику щільності скління) і при цьому міцні.

Нет комментариев
Добавить комментарий