За типами автоматичних воріт розрізняють такі ворота як гаражні секційні ворота, підйомно-поворотні ворота, відкатні або зсувні вуличні ворота, распашні автоматичні вуличні ворота, рулонні або ролетні ворота для гаража або в'їзду на ділянку.

Ворота автоматичні сьогодні встановлюють власники будинків і котеджів по всій Україні. Ворота розрізняють за типами а також по виробниках. За типами автоматичних воріт розрізняють такі ворота як гаражні секційні ворота, підйомно-поворотні ворота, відкатні або зсувні вуличні ворота, распашні автоматичні вуличні ворота, рулонні або ролетні ворота для гаража або в'їзду на ділянку.

Ворота для гаража автоматичного типу бувають трьох видів - секційні ворота, рулонні ворота, підйомно-поворотні ворота. Секційні гаражні ворота завоювали високу популярність завдяки високим теплоізоляційним характеристикам а також хорошими експлуатаційними властивостями. Крім цього гаражні секційні ворота прості в установці і їх можна легко автоматизувати за допомогою автоматики для гаражних воріт. 

Автоматичні гаражні секційного типу складаються з декількох сендвіч панелей які переміщуються плавно під стелю гаража по направляючих. Залежно від місця розташування балансувальних пружин розрізняють секційні гаражні ворота з торсійним механізмом та секційні гаражні ворота з механізмом пружин розтягування. Торсійний механізм на гаражних секційних воротах дозволяє відкривати автоматичні ворота не більше 22000 циклів а механізм пружин розтягування не більше 10 000 циклів

Нет комментариев
Добавить комментарий